Skupina RWE v ČR se mění na innogy

Energetika se mění, my také

Energetika stojí na pokraji nové éry. Hlavní trendy se stále mění. Skoro nikdo si například před dvaceti lety nedokázal představit, že na střeše svého domu si sám bude vyrábět elektřinu ze slunce nebo že bude jezdit autem na zemní plyn. Dnes je to už realitou. Díky pokroku vzniknou výrobky, o kterých dnes nemáme ještě ani tušení. Společně s digitalizací se i Vám, našim zákazníkům, objeví zcela nové možnosti, jak se zapojit a spoluutvářet právě nové trendy energetiky. Jsme přesvědčení, že to vše nastane mnohem rychleji, než si mnozí myslí. S novou značkou innogy se chceme připravit na budoucnost a společně s Vámi ji dotvářet.

innogy

Proč innogy?

innogy je silná a sebevědomá značka, která nejen půjde s dobou, ale chce určovat nové trendy v energetice. Chce přitom pomáhat lidem v každodenním životě a připravovat efektivní energetická řešení na míru.

innogy má v sobě tradici spolehlivosti a stability

Českým rodinám a firmám, které hledají stabilního a spolehlivého dodavatele energií, budeme pod značkou innogy nadále nabízet elektřinu a plyn za výhodné ceny a dále řadu dalších inovativních služeb, které jim ušetří čas a peníze. V rámci zvyšování energetické efektivnosti již nyní nabízíme zákazníkům např. energetická poradenství, LED osvětlení či umíme na klíč dodat fotovoltaický systém na střechu rodinného domu. Průmyslovým podnikům navrhujeme a dodáváme technická řešení, díky kterým šetří své náklady.

Co znamená innogy pro zákazníky v České republice?

Kvalita, na kterou jsou naši zákazníci zvyklí, se nemění. Všechny smluvní podmínky včetně cen platí v nezměněné podobě i nadále. Se značkou innogy přineseme našim zákazníkům nové produkty a ještě kvalitnější služby.
innogy bude reprezentovat tradičního, ale zároveň moderního dodavatele energií se širokou sítí poboček, zákaznickým servisem 24 hodin denně a 7 dní v týdnu a sítí obchodních manažerů, kteří jsou dostupní osobně, po telefonu nebo online a umí vše vysvětlit tak, že jim snadno porozumíte.

Jsme zkušeným hráčem

innogy je nová značka dceřiné společnosti RWE, která každý den zajišťuje spolehlivé dodávky energií pro zákazníky v mnoha evropských zemích. Provozuje i energetické distribuční soustavy. S novou značkou innogy, která v sobě snoubí inovace, nové trendy a moderní zákaznická řešení, budeme dále rozvíjet naše bohaté zkušenosti.