SkiResort ČERNÁ HORA – PEC, areál Černý Důl

Aktuální informace
www.skiresort.cz
GPS
15.7188x50.6433
Stav střediska
v provozu
Provozní doba
08:30 ÷ 16:00
Noční lyžování
 
Teplota v 7:00
0°C
Počasí v 7:00
zataženo
Sněhová vrstva
40 ÷ 80 cm
ø výška sněhu
60 cm
Nový sníh
0 cm
Typ sněhu
zmrzlý


Panoramatická mapa areálu

Skiareál Černý Důl je ideální místo pro rodiny s dětmi a začátečníky. Na široké sjezdovky Vás vyvezou 2 sedačkové lanovky. V těsné blízkosti sjezdovek najdete největší LIVE park SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se 2 pojízdnými koberci a dětským vlekem. Vyučuje tu lyžařská škola SkiResort Live. Využít tu můžete také půjčovnu a babysitting SkiResort Live.

Areál v Černém Dole nabízí lyžování na 8,5 km sjezdovek, zábavnou trať Funline s klopenými zatáčkami a terénními vlnami, trať obřího slalomu s časomírou i radar pro měření sjezdové rychlosti. S ostatními areály SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC  je spojen skibusovými linkami. V areálu se parkuje zdarma.

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC nabízí lyžování na 44 km sjezdovek na 1 skipas. Pět areálů SkiResortu je propojeno skibusovými linkami a mezi dvěma největšími – Černou horou a Pecí pod Sněžkou je možné přejet na lyžích a rolbami SkiTour.

Ve 4 z 5 areálů je možné využít oficiální služby SkiResort Live – lyžařskou školu, půjčovnu, servis a babysitting. Všechny služby SkiResort Live najdete přímo u hlavních sjezdovek a to včetně dětských výukových lokalit LIVE parků.

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se nebudete nudit ani po lyžování. V Janských Lázních můžete vyrazit na snowtubing, nebo Černohorskou sáňkařskou cestu. Tu je možné sjet i po setmění v rámci večerního sáňkování s průvodci SkiResort Live. V Peci pod Sněžkou na MINI Bullbaru hraje každý pátek a sobotu během hlavní sezóny živá kapela. Koncert je možné spojit například s večerním lyžováním.

Slevu s  innogy Kartou lze uplatnit na pokladně č. 1. Pravidla používání innogy Karty naleznete zde.


Ceník skipasů s innogy Kartou


Jednodenní skipas

  • Sleva 20 % z aktuálně platné ceny dospělého jednodenního skipasu SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC na (kamenné) pokladně (skipas je platný v 5 areálech).


Rodinné jízdné

  • V areálu Černý Důl mohou držitelé innogy Karty požádat o rodinné jízdné na 1 den platné pouze v těchto areálech, a to ve formě 2+1 za cenu 1 750,-Kč, 2+2 za cenu 2 210,-Kč a 2+3 za cenu 2 670,-Kč.
  • Tyto balíčky pro držitele platné innogy Karty nelze je kombinovat s jinými slevami (např. Paket malé dítě, Střídavý skipas či Karta hosta Pec pod Sněžkou).
  • Rodinné jízdné se skládá z 2x dospělého skipasu (věková kategorie: 18 – 62,99 let) a 1-3 skipasy pro dítě, či juniora (věková kategorie: do 17,99 let)

SkiResort Černá Hora – Pec - Černý Důl - fotogalerie


nahoru