SkiResort ČERNÁ HORA – PEC, areál Černý Důl

Aktuální informace
www.skiresort.cz
GPS
15.7522x50.6489
Stav střediska
v provozu
Provozní doba
09:00 ÷ 18:00
Noční lyžování
00:00 ÷ 00:00
Teplota v 7:00
°C
Počasí v 7:00
-
Sněhová vrstva
 ÷  cm
ø výška sněhu
cm
Nový sníh
cm
Typ sněhu
-


Panoramatická mapa areálu

Skiareál Černý Důl je ideální místo pro rodiny s dětmi a začátečníky. Na široké sjezdovky Vás vyvezou sedačkové lanovky. V těsné blízkosti sjezdovek najdete velký dětský park, vybavený pojízdným kobercem i dětským vlekem. V areálu je k dispozici 7,2 km sjezdovek, ale taky například trať obřího slalomu s časomírou a radar pro měření sjezdové rychlosti. V Černém Dole zaparkujete zdarma, přímo u sjezdovek. Z Černého Dolu můžete přejet na další sjezdovky v areálu na Černé hoře za 10 minut rychlým skibusem. SkiResort ČERNÁ HORA – PEC tvoří tyto areály: Černá hora (Janské Lázně), Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou.

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je největší lyžařský resort v Česku, kde můžete lyžovat na 41 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 5 vzájemně propojených areálů. Každý z nich má trošku jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek. Kromě nejdelších, až tříkilometrových, sjezdovek tu najdete také dětské lokality s mírnými sjezdovkami a zázemím pro malé lyžaře, či atraktivní lyžování v podobě zábavné tratě Funline s klopenými zatáčkami a tunelem, nebo tratí s časomírou pro obří slalom a sjezd.

Po rekordních investicích do lanovek, nových sjezdovek a zasněžování v roce 2015, které překročily 250 milionů korun, investuje SkiResort ČERNÁ HORA - PEC letos do zlepšení kvality služeb pro rodiny s dětmi. Vybudovali jsme nové a rozšířili stávající dětské lokality v areálech Černá hora (Janské Lázně) a Pec pod Sněžkou. Jde celkově o 4 nově vybavené dětské lokality. Pro návštěvníky SkiResortu navíc otevíráme novou lyžařskou školu, půjčovnu, lyžařský servis a test centrum Salomon Atomic pod hlavičkou SkiResort LIVE. Díky tomu budou mít lyžaři všechny služby, které potřebují, pod jednou střechou a na jednom místě bez starostí. Hory si tak konečně budou moci užít naplno.

Jako jediní v Česku nabízíme unikátní lyžařské propojení dvou největších areálů Černé hory (Janské Lázně) a Pece pod Sněžkou na lyžích a pomocí roleb SkiTour. Všech 5 areálů je navíc propojeno sítí skibusů. Ty obsluhují i večerní lyžování, které nabízí 4 z 5 areálů SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC.

Slevu s  innogy Kartou lze uplatnit na pokladně č. 1. Pravidla používání innogy Karty naleznete zde.

SkiResort Černá Hora – Pec - Černý Důl - fotogalerie


nahoru