innogy - energie českého filmu

Rok 2017 je dvanáctou sezonou projektu innogy – energie českého filmu. innogy ročně investuje více než 25 milionů korun na pomoc kinematografii, dokumentaristice, literární přípravě či budoucím filmařům.


Film

innogy Modrá kostka pro Jiřího Vejdělka
4. července 2018

Účastníci zájezdu, Ženy v pokušení, Muži v naději, Něžné vlny nebo nejnověji Tátova volha. To jsou některé z filmových vizitek letošního držitele ceny innogy Modrá kostka.

Více

Soutěž FILMOVÉ NADACE má letos pět vítězů
3. července 2018

Svou 13. sezonu FILMOVÁ NADACE ozvláštnila vytvořením samostatné kategorie Hvězda zítřka pro tvůrce do 33 let věku, kteří dosud nemají realizovaný žádný scénář celovečerního filmu. Dobré nápady a zajímavé scenáristické počiny tak dostaly další prestižní prostor k uplatnění. Rozhodnutí, kam své dílo přihlásí, je přitom pouze na autorech. I debutující tvůrce mladší 33 let může soutěžit v hlavní kategorii, jedním scénářem ale nelze obeslat obě kategorie.

Více

Sdílejte svoje #kviffmoments a vyhrajte!
2. července 2018

Jedete letos do Karlových Varů? Podívat se na 53. ročník mezinárodního filmového festivalu? Zhlédnout několik desítek filmů, českého i zahraničního původu?

Více

Relax mezi filmy
20. června 2018

Pamatujete, jak stála Sharon Stone na pódiu Velkého sálu Thermalu mezi mikrofony a řečnila o svobodě, aniž by umožnila paní tlumočnici překládat divákům, kteří nerozuměli anglicky?

Více

NEBE I CHODNÍK PLNÝ HVĚZD
19. června 2018

Anna Paquin, Stephen Moyer, Tim Robbins, Barry Levinson, Terry Gilliam… Jaromír Hanzlík, Jiří Dvořák, Zuzana Bydžovská, Helena Třeštíková, Iva Janžurová … a Vy?

Více

Vaše fotky a videa

nahoru