SkiResort ČERNÁ HORA – PEC, areál Černá hora (Janské Lázně)

Aktuální informace
www.skiresort.cz
GPS
15.7522x50.6489
Stav střediska
v provozu
Provozní doba
08:30 ÷ 16:00
Noční lyžování
18:00 ÷ 21:00
Teplota v 7:00
-2°C
Počasí v 7:00
zataženo
Sněhová vrstva
50 ÷ 120 cm
ø výška sněhu
100 cm
Nový sníh
0 cm
Typ sněhu
zmrzlý


Panoramatická mapa areálu

V areálu na Černé hoře vás na sjezdovky vyveze nejrychlejší tuzemská vyhřívaná šestisedačka i jediná osmimístná kabinková lanovka v Česku. Užít si můžete až tříkilometrových sjezdovek i nejdelší svah pro večerní lyžování v ČR. Přímo na Černé hoře jsou také mírné sjezdovky, na kterých si zalyžují děti i začátečníci.

Velkou dětskou lokalitu – Formánky najdete v Janských Lázní. Pro výuku lyžování je tu LIVE park s pojízdnými koberci, hned vedle i dětské sjezdovky a babysitting s animačními programy. Děti i dospělé bude bavit 180 metrů dlouhá trať snowtubingu i Černohorská sáňkařská cesta v délce 3,5 kilometrů. Vyrazit na ni můžete i po setmění v rámci večerních sjezdů s průvodci SkiResort Live.

Lyžařskou školu, půjčovnu a špičkový servis najdete také v dolní stanici kabinkové lanovky. Využít tu můžete také Test centrum Atomic & Salomon s nejnovějšími modely závodních i komfortních lyží.

Lyžujte v jeden den ve více areálech a na lyžích a rolbami SkiTour přejeďte z Černé hory do Pece pod Sněžkou. Zpět do Janských Lázní se můžete vrátit po lyžování skibusem.

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC nabízí lyžování na 44 km sjezdovek na 1 skipas. Pět areálů SkiResortu je propojeno skibusovými linkami a mezi dvěma největšími – Černou horou a Pecí pod Sněžkou je možné přejet na lyžích a rolbami SkiTour.

Ve 4 z 5 areálů je možné využít oficiální služby SkiResort Live – lyžařskou školu, půjčovnu, servis a babysitting. Všechny služby SkiResort Live najdete přímo u hlavních sjezdovek a to včetně dětských výukových lokalit LIVE parků.

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se nebudete nudit ani po lyžování. V Janských Lázních můžete vyrazit na snowtubing, nebo Černohorskou sáňkařskou cestu. Tu je možné sjet i po setmění v rámci večerního sáňkování s průvodci SkiResort Live. V Peci pod Sněžkou na MINI Bullbaru hraje každý pátek a sobotu během hlavní sezóny živá kapela. Koncert je možné spojit například s večerním lyžováním.

Slevu s  innogy Kartou lze uplatnit na pokladně č. 1. Pravidla používání innogy Karty naleznete zde.


Ceník skipasů s innogy Kartou


Jednodenní skipas

  • Sleva 20 % z aktuálně platné ceny dospělého jednodenního skipasu SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC na (kamenné) pokladně (skipas je platný v 5 areálech).

SkiResort Černá Hora - Pec - Janské Lázně - fotogalerie


nahoru