SkiResort ČERNÁ HORA – PEC, areál Černá hora (Janské Lázně)

Aktuální informace
www.skiresort.cz
GPS
15.7522x50.6489
Stav střediska
v provozu
Provozní doba
09:00 ÷ 18:00
Noční lyžování
00:00 ÷ 00:00
Teplota v 7:00
°C
Počasí v 7:00
-
Sněhová vrstva
 ÷  cm
ø výška sněhu
cm
Nový sníh
cm
Typ sněhu
-


Panoramatická mapa areálu

V areálu na Černé hoře Vás na sjezdovky vyveze nejrychlejší vyhřívaná šestimístná sedačková lanovka, krytá bublinou HOFMANKY EXPRESS, ale třeba i jediná osmimístná kabinková lanovka ČERNOHORSKÝ EXPRESS. Užít si můžete až tříkilometrové sjezdy i nejdelší sjezdovku pro večerní lyžování v Česku (Protěž). Na Černé hoře to ale bude bavit i Vaše děti. Lyžovat je naučí instruktoři lyžařské školy SkiResort LIVE ve dvou nově otevřených LIVE parcích s pojízdnými koberci a vlíčky. Odpoledne můžete vyrazit na saních po trase 3,5 km dlouhé Černohorské sáňkařské cesty. Půjčovnu saní najdete v budově kabinkové lanovky. Areál nabízí lyžování na 17,5 km sjezdovek. S Pecí pod Sněžkou, druhým největším areálem SkiResortu, je propojen na lyžích a rolbou SkiTour.

Na horní stanici kabinkové lanovky, v blízkosti dětských sjezdovek Sporty, je dětský koutek a zázemí s restaurací. Na Formánkách v Janských Lázních funguje babysitting v lyžařské škole SkiResort LIVE. V budově kabinkové lanovky najdete nejlepší servis v regionu se špičkovým strojem Wintersteiger Discovery S, půjčovnu i sportovní obchod.


SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je největší lyžařský resort v Česku, kde můžete lyžovat na 41 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 5 vzájemně propojených areálů. Každý z nich má trošku jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek. Kromě nejdelších, až tříkilometrových, sjezdovek tu najdete také dětské lokality s mírnými sjezdovkami a zázemím pro malé lyžaře, či atraktivní lyžování v podobě zábavné tratě Funline s klopenými zatáčkami a tunelem, nebo tratí s časomírou pro obří slalom a sjezd.

Po rekordních investicích do lanovek, nových sjezdovek a zasněžování v roce 2015, které překročily 250 milionů korun, investuje SkiResort ČERNÁ HORA - PEC letos do zlepšení kvality služeb pro rodiny s dětmi. Vybudovali jsme nové a rozšířili stávající dětské lokality v areálech Černá hora (Janské Lázně) a Pec pod Sněžkou. Jde celkově o 4 nově vybavené dětské lokality. Pro návštěvníky SkiResortu navíc otevíráme novou lyžařskou školu, půjčovnu, lyžařský servis a test centrum Salomon Atomic pod hlavičkou SkiResort LIVE. Díky tomu budou mít lyžaři všechny služby, které potřebují, pod jednou střechou a na jednom místě bez starostí. Hory si tak konečně budou moci užít naplno.

Jako jediní v Česku nabízíme unikátní lyžařské propojení dvou největších areálů Černé hory (Janské Lázně) a Pece pod Sněžkou na lyžích a pomocí roleb SkiTour. Všech 5 areálů je navíc propojeno sítí skibusů. Ty obsluhují i večerní lyžování, které nabízí 4 z 5 areálů SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC.

Slevu s innogy Kartou lze uplatnit na všech pokladnách v areálu. Pravidla používání innogy Karty naleznete zde.

SkiResort Černá Hora - Pec - Janské Lázně - fotogalerie


nahoru