6. února 2018
Gratulujeme únorovým výhercům skipasů

O půlnoci z 5. na 6. února byla ukončena soutěž o 10 skipasů do SkiResortu Černá hora – Pec a bylo vylosováno 5 šťastných výherců, kteří obdrží do této oblasti po dvou jednodenních skipasech. V tomto největším krkonošském areálu je aktuálně většina sjezdovek v provozu a ve skvělém stavu. Svézt se můžete rolbami SkiTour, otevřené jsou i běžecké tratě.

Pět výherců jsme vylosovali z těch soutěžících, kteří správně odpověděli číslem 5 na soutěžní otázku: Kolik kilometrů sjezdovek je celkem ve Skiresortu Černá hora – Pec?

Dva jednodenní skipasy, které platí v celém SkiResortu, odesíláme následujícím výhercům a gratulujeme:

  • Miroslava Králová - Ostrava
  • Martin Valenta - Chrudim
  • Jiřina Červinková - Přerov nad Labem
  • Marcela Klusoňová - Chabařovice
  • Jiří Špaček ml. - Nový Šaldorf

Skipasy lze využít kdykoliv během lyžařské sezony 2017/2018. Děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili. Sledujte web www.innogykarta.cz a najdete nás také na Facebooku. innogy dále pokračuje v podpoře 13 resortů napříč republikou, kde pomáhá především nákupem bezpečnostních a informačních prvků, které zvyšují bezpečnost a komfort pro lyžaře. Ve všech partnerských areálech také mohou zákazníci a držitelé innogy Karty uplatnit zajímavé slevy při nákupu jednodenních skipasů pro rodiny i dospělé.


nahoru