24. ledna 2018
Ve hře 10 skipasů do SkiResortu Černá hora – Pec

Znovu otevíráme soutěž, ve které můžete získat 2 jednodenní skipasy do Skiresortu Černá hora – Pec, kde si můžete zalyžovat na 44 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 5 vzájemně propojených areálů. Každý z nich má jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek. Kromě nejdelších, až tříkilometrových, sjezdovek tu najdete také dětské lokality se zázemím pro malé lyžaře. Jako jediný skiareál v Česku nabízí unikátní lyžařské propojení dvou největších areálů Černé hory (Janské Lázně) a Pece pod Sněžkou na lyžích a pomocí roleb SkiTour s možností návratu do Janských Lázní, či Černého Dolu rychlým skibusem SkiTour Express.  Tak neváhejte a zapojte se do soutěže.

Ze správných odpovědí vylosujeme v úterý 6. února 2018 5 výherců a každému zašleme dva jednodenní skipasy pro dospělého, které mohou využít kdykoliv během letošní lyžařské sezóny.

innogy prostřednictvím projektu innogy – energie českého lyžování již 13 sezonu pokračuje v podpoře 13 areálů napříč republikou, kde pomáhá především nákupem bezpečnostních a informačních prvků, které zvyšují bezpečnost a komfort pro lyžaře. Ve 13 areálech také mohou zákazníci a držitelé innogy Karty uplatnit zajímavé slevy při nákupu jednodenních skipasů pro rodiny i dospělé.

ZDE naleznete formulář k odpovědi na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka:

Kolik kilometrů sjezdovek je celkem ve Skiresortu Černá hora – Pec?


nahoru