11. března 2016
Vyhrajte skipasy do SkiResortu Černá hora – Pec a užijte si jarní lyžovačku

Jaro už sice o sobě dává občas vědět, ale v některých areálech jsou sněhové podmínky stále skvělé. Například ve SkiResortu Černá hora - Pec si nyní můžete užít lyžování na víc než 33 kilometrech sjezdovek. V provozu jsou i rolby SkiTour, otevřené jsou běžecké tratě. Proto máte ještě letos možnost zasoutěžit si o jednodenní skipasy pro dospělé do tohoto největšího krkonošského střediska. Odpověď na soutěžní otázku vyplňujte do formuláře do středy 16. března. Ze správných odpovědí vylosujeme ve čtvrtek 17. března pět výherců a každému zašleme doporučenou poštou dva jednodenní skipasy pro dospělého, které mohou využít kdykoliv během letošní lyžařské sezóny.

ZDE naleznete formulář k odpovědi na soutěžní otázku:
V Janských Lázních se dá vyrazit na večerní lyžování na nejdelší osvětlenou sjezdovku v Česku. Měří 1,6 kilometru. Jak se jmenuje?

RWE je tradičním partnerem českého rekreačního lyžování už jedenáctou sezonu, během kterých investovala do českých a moravských areálů více než 200 milionů korun a to především do nákupu bezpečnostních a orientačních prvků. Letos podporuje 13 nejkvalitnějších areálů napříč republikou, ve kterých mohou zákazníci RWE a držitelé RWE KARTY získat zajímavé slevy při nákupu skipasů.


nahoru