SkiResort ČERNÁ HORA – PEC, areál Pec pod Sněžkou

Aktuální informace
www.skiresort.cz
GPS
15.7339x50.6853
Stav střediska
v provozu
Provozní doba
08:30 ÷ 16:00
Noční lyžování
18:00 ÷ 21:00
Teplota v 7:00
-1°C
Počasí v 7:00
polojasno
Sněhová vrstva
80 ÷ 150 cm
ø výška sněhu
120 cm
Nový sníh
0 cm
Typ sněhu
firn


Panoramatická mapa areálu

Areál v Peci pod Sněžkou nabízí atraktivní lyžování s výhledy na Sněžku a krkonošské hřebeny. Lyžaři si mohou vybrat ze 14 km sjezdovek všech obtížností. Za vyzkoušení stojí terénně upravená zábavná trať Funline s klopenými zatáčkami a tunelem, trať obřího slalomu s časomírou a radar pro měření sjezdové rychlosti. Přímo u hlavních sjezdovek najdete lyžařskou školu, půjčovnu a babysitting SkiResort Live. K dětské výuce lyžování slouží  dva LIVE parky s pojízdnými koberci. Využít tu můžete také Test centrum Atomic & Salomon s nejnovějšími modely závodních i komfortních lyží.

Pec pod Sněžkou je s ostatními areály SkiResortu  propojena skibusovými linkami. Zážitkovou alternativou je SkiTour; hřebenový přejezd rolbami a na lyžích z Černé hory do Pece pod Sněžkou.


SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC nabízí lyžování na 44 km sjezdovek na 1 skipas. Pět areálů SkiResortu je propojeno skibusovými linkami a mezi dvěma největšími – Černou horou a Pecí pod Sněžkou je možné přejet na lyžích a rolbami SkiTour.

Ve 4 z 5 areálů je možné využít oficiální služby SkiResort Live – lyžařskou školu, půjčovnu, servis a babysitting. Všechny služby SkiResort Live najdete přímo u hlavních sjezdovek a to včetně dětských výukových lokalit LIVE parků.

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se nebudete nudit ani po lyžování. V Janských Lázních můžete vyrazit na snowtubing, nebo Černohorskou sáňkařskou cestu. Tu je možné sjet i po setmění v rámci večerního sáňkování s průvodci SkiResort Live. V Peci pod Sněžkou na MINI Bullbaru hraje každý pátek a sobotu během hlavní sezóny živá kapela. Koncert je možné spojit například s večerním lyžováním.

Slevu s  innogy Kartou lze uplatnit na pokladně č. 1. Pravidla používání innogy Karty naleznete zde.


Ceník skipasů s innogy Kartou

Jednodenní skipas

  • Sleva 20 % z aktuálně platné ceny dospělého jednodenního skipasu SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC na (kamenné) pokladně (skipas je platný v 5 areálech).

SkiResort Černá Hora - Pec - Pec pod Sněžkou - fotogalerie


nahoru