SkiResort ČERNÁ HORA – PEC, areál Pec pod Sněžkou

Aktuální informace
www.skiresort.cz
GPS
15.7339x50.6853
Stav střediska
provoz So-Ne
Provozní doba
09:00 ÷ 17:00
Noční lyžování
0:00 ÷ 0:00
Teplota v 7:00
9°C
Počasí v 7:00
-
Sněhová vrstva
 ÷  cm
ø výška sněhu
cm
Nový sníh
cm
Typ sněhu
-


Panoramatická mapa areálu

Areál v Peci pod Sněžkou nabízí lyžování na 12,6 km sjezdovek s výhledy na nejvyšší českou horu Sněžku. Využít zde můžete 2 sedačkové lanovky a 9 vleků. V areálu najdete nově vybavený LIVE park Javor se dvěma pojízdnými koberci i LIVE park Klondike s dětským vlekem. Děti zde učí oficiální lyžařská škola SkiResort LIVE. Můžete zde využít také babysitting, úschovnu, nebo půjčovnu SkiResort LIVE. V tomto areálu si užijete nejvíce atrakcí na sjezdovkách. Mezi dětmi je oblíbená trať Funline s klopenými zatáčkami a 8 metrů dlouhým tunelem, trať obřího slalomu s časomírou a radar pro měření sjezdové rychlosti. Večerní lyžování si můžete užít na Javoru, který patří k nejširším svahům v Česku. Na Javoru najdete taky Funpark s překážkami a Snowpark se skoky.

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je největší lyžařský resort v Česku, kde můžete lyžovat na 41 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 5 vzájemně propojených areálů. Každý z nich má trošku jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek. Kromě nejdelších, až tříkilometrových, sjezdovek tu najdete také dětské lokality s mírnými sjezdovkami a zázemím pro malé lyžaře, či atraktivní lyžování v podobě zábavné tratě Funline s klopenými zatáčkami a tunelem, nebo tratí s časomírou pro obří slalom a sjezd.

Po rekordních investicích do lanovek, nových sjezdovek a zasněžování v roce 2015, které překročily 250 milionů korun, investuje SkiResort ČERNÁ HORA - PEC letos do zlepšení kvality služeb pro rodiny s dětmi. Vybudovali jsme nové a rozšířili stávající dětské lokality v areálech Černá hora (Janské Lázně) a Pec pod Sněžkou. Jde celkově o 4 nově vybavené dětské lokality. Pro návštěvníky SkiResortu navíc otevíráme novou lyžařskou školu, půjčovnu, lyžařský servis a test centrum Salomon Atomic pod hlavičkou SkiResort LIVE. Díky tomu budou mít lyžaři všechny služby, které potřebují, pod jednou střechou a na jednom místě bez starostí. Hory si tak konečně budou moci užít naplno.

Jako jediní v Česku nabízíme unikátní lyžařské propojení dvou největších areálů Černé hory (Janské Lázně) a Pece pod Sněžkou na lyžích a pomocí roleb SkiTour. Všech 5 areálů je navíc propojeno sítí skibusů. Ty obsluhují i večerní lyžování, které nabízí 4 z 5 areálů SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC.

Slevu s innogy Kartou lze uplatnit na pokladnách na Javoru a na Zahrádky Express. Pravidla používání innogy Karty naleznete zde.

SkiResort Černá Hora - Pec - Pec pod Sněžkou - fotogalerie


nahoru