Den dodavatelů

Den dodavatelů 2016

Firmy Replyn, G.A.S., ISS Facility Services a Kubík jsou nejlepšími dodavateli za uplynulý rok v kategoriích Výstavba sítí, Plynárenské aktivity, Neplynárenské aktivity a BOZP. Firma Kubík je nejlepším dodavatelem pro innogy již podruhé, když obhájila loňské vítězství. Útvar centrálního nákupu ocenil zástupce spolupracujících firem při Dni dodavatelů, který se již potřetí v historii uskutečnil v tomto týdnu v Praze.

Kolegové z nákupu ve spolupráci s odbornými útvary hodnotili u dodavatelů tyto ukazatele po celý uplynulý rok. Mimo hodnotících kritérií innogy u dodavatelů také sleduje nulovou toleranci korupce, nulovou toleranci ke kartelovým dohodám a nulovou úrazovost. Pokud na tato základní kritéria dodavatel nedosáhne, není do žebříčku hodnocení zařazen.

Cílem innogy je vybudování dlouhodobých partnerských vztahů se svými dodavateli, založených na vzájemné důvěře a výhodnosti pro obě strany. Pro innogy spočívající nejen na dobrých, nikoliv nejnižších, cenách, ale také na kontinuálním zlepšování zejména kvality, inovativnosti a zjednodušování procesů. Na straně dodavatelů se pak jedná o výhodnost spočívající ve spolehlivosti a transparentnosti innogy jako odběratele s dobrou platební morálkou.

Vítězové za rok 2015 v jednotlivých kategoriích
Výstavba sítě - REPLYN s.r.o.
Plynárenské aktivity - G.A.S. a.s
Neplynárenské aktivity - ISS Facility Services s.r.o.
BOZP - Kubík a.s.

Níže naleznete prezentace, které zazněly na setkání a fotogalerii.

Fotogalerie

předchozí
Strana 1 z 2

nahoru