• innogy - Essen_self
  • innogy projekty_self
  • _self

Podnikání innogy v Česku stojí na čtyřech hlavních pilířích - dodávkách zemního plynu a elektřiny, distribuci plynu, skladování plynu v podzemních zásobnících a výrobě tepla a elektřiny.

Ukázat více Ukázat méně

Tiskové zprávy

innogy kontroluje těsnost plynovodů, zemní plyn bude v příštích dnech více zapáchat
20. listopadu 2017

Největší distributor zemního plynu v České republice společnost GasNet ze skupiny innogy zvýší v období od 20. listopadu 2017 do 24. listopadu 2017 na celém území své působnosti intenzitu zápachu dodávaného zemního plynu. Nárazovou odorizaci provádějí všichni distributoři plynu pravidelně před zahájením hlavní topné sezóny, kdy je odběr plynu nejvyšší. V letošním roce probíhá odorizace ve stejném termínu na celém území Čech i Moravy. Silnější zápach umožní zjistit případné úniky zemního plynu v domovních rozvodech nebo u plynových spotřebičů.

Více

Pražský Smart Energy Hackaton bude maraton nápadů, jak ušetřit energie v domácnostech, autech i ve městě
2. listopadu 2017

Sídlo innogy v pražských Strašnicích přivítá o víkendu mladé talenty, kteří přijedou soutěžit do Prahy na mezinárodní maraton technologického „hackování“ CEEHacks Smart Energy Hackaton Prague 2017, konaného pod záštitou Úřadu vlády, Ministerstva průmyslu a obchodu a hlavního města Prahy. Centrála innogy se na dva dny promění v pulsující rojiště nápadů pro technologické inovace, nové aplikace nebo návrhy na změny celých systémů tak, aby se podařilo ušetřit energii v domácnostech, veřejných budovách nebo celých městech.

Více

Jiří Šimek novým jednatelem innogy Energo
31. října 2017

Novým jednatelem společnosti innogy Energo se od 1. listopadu stane Jiří Šimek. Přichází do innogy s rozsáhlými profesními zkušenostmi v oblasti energetiky a povede innogy Energo po boku Zdeňka Kaplana.

Více

Mzdy v innogy vzrostou v průměru o 18 %
30. října 2017

Všichni zaměstnanci skupiny innogy v ČR si v následujících letech výrazně polepší. Firma schválila zvyšování mezd do roku 2020, na kterém se dohodla s odbory. V letech 2017–2020 dojde k celkovému nárůstu mezd zaměstnanců společností innogy v ČR v průměru o 18 %. Ještě v letošním roce innogy vyplatí zaměstnancům mimořádnou odměnu ve výši 12 tisíc korun.

Více


nahoru