• innogy - Essen_self
  • innogy projekty_self
  • _self

Podnikání innogy v Česku stojí na čtyřech hlavních pilířích - dodávkách zemního plynu a elektřiny, distribuci plynu, skladování plynu v podzemních zásobnících a výrobě tepla a elektřiny.

Ukázat více Ukázat méně

Tiskové zprávy

Od února innogy zlevní plyn v průměru o 4,5 %
10. ledna 2018

Zemní plyn od innogy bude od února levnější. Konkrétně zákazníkům na základním ceníku plyn Standard zlevní komodita, tedy obchodní složka ceny plynu v průměru o 4,5 %. Lidé s odběrem zemního plynu, kteří si uzavřou smlouvu na produkt Optimal se začátkem dodávky od února 2018, získají navíc k levnějšímu plynu ještě finanční bonusy v průběhu následujících tří let až do výše 4500 korun.

Více

Oznámení - Seznam výherců soutěže „Vyhrajte s innogy“
5. ledna 2018

V období od 1. 4. 2017 do 30. 11. 2017 probíhala prostřednictvím zákaznických center innogy soutěž „Vyhrajte s innogy“, kdy měli soutěžící možnost vyhrát.

Více

Oznámení - innogy má nové číslo bankovního účtu
29. prosince 2017
innogy Energie ve spolupráci s významnými bankami zřídila pro své zákazníky nový účet pro platby záloh a faktur. Více

innogy koproducentem pohádky, detektivky a komedie
6. prosince 2017

Balzerová, Holubová, Vilhelmová, Postránecký, Vetchý, Cina, Budař a další herecké hvězdy se příští rok představí ve filmech koprodukovaných energetickou skupinou innogy. Projekt innogy – energie českého filmu vstupuje do 13. sezony a počítá s podporou snímků Tátova volha režiséra Jiřího Vejdělka, Ten, kdo tě miloval Jana Pachla a Čertí brko v režii Marka Najbrta.

Více


nahoru