Jsme innogy

Jsme innogy

„My jsme innogy a budujeme energetickou společnost budoucnosti – to není jen reklamní slogan, to je slib. Chceme být průkopníky energetického trhu budoucnosti. S pomocí obnovitelných zdrojů energie, inteligentních sítí a inovativních řešení pro naše zákazníky chceme nastavovat standardy pro energetickou transformaci a mnohem víc. Taková je naše strategie a my jsme odhodláni ji realizovat“ - Peter Terium, generální ředitel innogy SE.

innogy = inovace + technologie + energie

Naše značka byla složena a vytvořena ze slov inovace, technologie a energie. Naše inovační týmy pracují na řešeních, které našim zákazníkům ještě více zjednoduší život. Usilujeme o udržitelnou energetickou strategii pro budoucí generace s důrazem na inovace v oblasti energetiky. Instalujeme fotovoltaické systémy na střechy rodinných domů a funguje s nimi i naše budova v Praze.

Změna není pouze v názvu

Součástí změny na innogy se u nás dějí obrovské změny. Máme projektové týmy, které napříč společností zdokonalují procesy. Objevujeme nové způsoby práce a zdokonalujeme prostředí, ve kterém pracujeme. A klíčové je pro nás téma energetiky.

"Energetika je celospolečenské téma. Jde o proměnlivé, neustále se vyvíjející odvětví. A já ty změny chci vnímat, být u toho. Díky práci můžu sledovat všechny trendy a názory týkající se vývoje energetiky. Hodně často přemýšlím, jaký svět chystám pro další generace." - Erika Vorlová, HR manažerka innogy Česká republika


nahoru