Studenti SOU

Střední odborná učiliště

Spolupracujeme se studenty středních škol. Udržujeme dlouhotrvající spolupráci se Středním odborným učilištěm plynárenským v Pardubicích a Střední školou stavebních řemesel v Brně-Bosonohách. Podporujeme studenty oboru "Mechanik plynových zařízení".

Jako student se můžete účastnit Dne s innogy, který organizujeme společně se školami. Tam vám ukážeme jak práce mechanika u nás vypadá a s čím se ve své práci můžete potkat. Současně poznáte i své možné budoucí kolegy.

Taktéž se můžete účastnit organizovaných exkurzí u nás ve firmě a odborné praxe na některém z pracovišť innogy v rámci celé České republiky, kde působíme. V minulosti jsme se taktéž účastnili seminářů zaměřených na přiblížení praxe v oboru plynařství jako jsou České ručičky.

Po absolvování středního odborného učiliště najdete veškeré pracovní příležitosti v tomto odvětví zde.

Pokud nad tímto studijním oborem přemýšlíte, doporučujeme studium na těchto partnerských školách:

Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice

Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice je jedinou školou v České republice, která poskytuje ucelené vzdělání v oboru plynárenství a souvisejících oborech zaměřených na stavební činnosti a stavebně-montážní práce v oblasti technických zařízení budov. Díky své výjimečnosti a kvalitě byla škola zařazena do skupiny prestižních školských zařízení označených jako tzv. RODINNÉ STŘÍBRO.

Střední škola stavebních řemesel Brno - Bosonohy

SŠSŘ Brno-Bosonohy pravidelně a úspěšně získává dotace z krajských i evropských fondů. Všechny finance směřují do materiálního a technického vybavení všem žákům školy a do profesních kurzů. Na výuce spolupracují s cechy, stavebními koncerny, společenstvy, sdruženími, živnostníky a firmami.


nahoru