Pro studenty

Pro studenty

Energetika stojí na pokraji nové éry. innogy je společnost, která nejen kráčí s dobou, ale zároveň chce určovat nové trendy v energetice. Chce přitom pomáhat lidem v každodenním životě a připravovat efektivní energetická řešení na míru. Věříme, že lidé jsou energií našeho úspěchu a právě takové lidi hledáme.

Studenti VŠ:

  • Rádi propojujeme teorii s praxí, dáváme příležitosti studentům v rámci polovičních pracovních úvazků, případně DPP/DPČ.
  • Rádi si s vámi povídáme. O tom, jaké možnosti innogy nabízí, o tom, jaká je firemní kultura nebo o tom, jak řešíme společenskou odpovědnost. Rádi vás vyslechneme a dáme vám příležitost se s námi potkat a zeptat se na to, co vás zajímá. Zastavte se za námi na akcích, kterých se účastníme.

Budoucí absolventi VŠ:

Studenti technických SOU:

  • Rádi vás pozveme na exkurzi nebo k nám nastupte na odbornou praxi. Spolupracujeme s jediným plynařským učilištěm v ČR! 
  • Ctíme řemeslo, nebojíme se manuální práce a vážíme si těch, bez kterých bychom se jen stěží obešli v běžném životě. Využijte některou z našich možností a přidejte se k nám na hlavní pracovní poměr v rámci technických pozic.


nahoru