Proč do innogy

Proč do RWE

 • Protože jsme moderní, dynamická a perspektivní firma
  Značka innogy symbolizuje náš vstup do nového, digitálního světa energií. Do světa inovativních produktů a komplexních zákaznických řešení, které lidem výrazně zpříjemní a zjednoduší život. Ocitáme se na prahu nové éry energetiky a vy máte možnost být u toho.
 • Protože vám máme co nabídnout
  Stabilita a zázemí silné nadnárodní společnosti nám umožňují vytvářet mimořádné pracovní podmínky. To se netýká jen velmi štědré nabídky zaměstnaneckých výhod a benefitů. Poskytneme vám odborné zázemí, kreativní pracovní prostředí, flexibilní formy práce, vyspělé IT technologie.
 • Protože možná hledáme právě vás
  Vstupujeme do nových oblastí podnikání, nabízíme sofistikované služby a řešení. Máte tak příležitost stát se součástí dynamicky se rozvíjející společnosti, která nabízí možnosti uplatnění a kariéry zkušeným odborníkům a talentovaným lidem celé řady oborů a profesí. 
 • Protože můžete růst společně s námi
  Propracovaný systém rotací, rozvoj zaměřený na praxi, mentoring, účast na zajímavých tuzemských i mezinárodních projektech, pracovní pobyty v zahraničí. To jsou jen střípky z pestré nabídky dalšího rozvoje, který vám umožní osobnostně i odborně růst společně s innogy.
 • Protože všichni máte stejnou šanci
  Pestrá a různorodá práce vyžaduje pestré a různorodé pracovní týmy. Proto u nás má šanci být úspěšný kterýkoli šikovný a talentovaný člověk bez ohledu na věk, pohlaví, zdravotní hendikep či kulturu, ze které pochází. 


nahoru