4. ledna 2017
Cena plynu od innogy dále klesá, od února o více než 4 %
  • Domácnost v rodinném domě meziročně ušetří tisíce Kč
  • Třetí snížení ceny během jediného roku

Rok 2017 zahajuje innogy dobrou zprávou pro své zákazníky. Ti se mohou těšit na další pokles ceny plynu, tentokrát v průměru o 4,1 %. Největší dodavatel plynu v zemi již na svém webu innogy.cz zveřejnil nové ceníky, které pro zákazníky se základním produktem Standard začnou platit od začátku února. Už od prvního ledna platí také nové levnější ceníky fixních produktů s víceletou smlouvou.

„V těchto mrazivých lednových dnech máme pro naše zákazníky dobré zprávy. Lidé výrazně ušetří za vytápění svých domácností. Vývoj cen plynu v posledním roce byl mimořádně pozitivní. Postupně jsme snižovali cenu plynu v lednu, v květnu a nyní je to již potřetí. Díky tomu domácnosti meziročně protopí až o tisíce korun méně,“ říká Tomáš Varcop, obchodní ředitel innogy.

Zajímavé úspory při vytápění zemním plynem mohou očekávat jak zákazníci se smlouvou na dobu neurčitou, tak i ti, kteří mají smlouvu na dobu určitou. Například průměrná domácnost, která žije v rodinném domku, ušetří díky trojímu snížení ceny oproti minulé topné sezóně s produktem plyn Standard téměř dva a půl tisíce korun. Pokud zákazník přejde z produktu plyn Standard na produkt plyn Optimal, snížení platby za plyn přesáhne 15 % a ušetří tak dokonce tři tisíce čtyři sta korun.

Zemní plyn od innogy odebírá 1,3 milionu zákazníků, firma je největším dodavatelem plynu na trhu. Silnou pozici má innogy také na trhu s elektřinou, kde zajišťuje dodávky proudu pro více než 300 tisíc zákazníků a patří mezi nejúspěšnější alternativní dodavatele.

Martin Chalupský
tiskový mluvčí innogy v ČR
T 267 974 464
martin.chalupsky@innogy.com

 


nahoru