6. ledna 2017
Proběhněte se v zimě s innogy
  • Série závodů se uskuteční v šesti městech napříč celou ČR


Chůze a běh by měly být pro každého člověka nejpřirozenějšími pohyby. Právě na rozhýbání těla po vánočních svátcích a silvestrovském veselí pamatuje společnost innogy, která zve všechny běžecké nadšence na první sérii běžeckých závodů v roce 2017 - innogy WINTER RUN.

V letošním roce se bude běhat od ledna do konce února v šesti městech po celé ČR. Konkrétně v Brně, Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Olomouci a v Praze. Závodníci si volí mezi čtyřkilometrovou a osmikilometrovou trasou, většinou v centru města. Proto ti, kteří se rozhodnou zúčastnit se běhu ne proto, aby vyhráli, ale aby si ho vychutnali, budou mít možnost podívat se i na něco zajímavého.

Zázemí celé akce se nachází vždy v centru města nebo v jeho blízkém okolí. Startovní výstřel zazní pokaždé v pravé poledne. Organizátoři pro účastníky letos připravili medaile s vločkou, které ladí s funkčním tričkem modré barvy se stejným motivem. Čelenka bude na výběr ve čtyřech barvách – v zelené, růžové, černé a modré.

Při závodech panuje kolem trasy úžasná atmosféra, neboť přihlížející povzbuzují závodníky z plna hrdla. Po doběhnutí čeká na běžce chutné občerstvení a na zahřátí čaj s rumem. Počet registrovaných už přesáhl 1200 účastníků a číslo každým dnem roste. Určitě je dobré se proto přihlásit co nejdříve.

Série zimních běhů innogy WINTER RUN zaznamenala v loňském roce mezi běžci úspěch a získala sedmé místo jako TOP běžecká soutěž ČR 2016. Jde o Český pohár v zimním běhu konaný pod záštitou Českého atletického svazu.

Kromě běžeckého seriálu innogy WINTER RUN je innogy rovněž generálním partnerem innogy KIDS CUP a hlavním partnerem NN NIGHT RUN.

Termíny innogy WINTER RUN 2017:

7. 1. innogy WINTER RUN BRNO
21. 1. innogy WINTER RUN OSTRAVA
28. 1. innogy WINTER RUN HRADEC KRÁLOVÉ
4. 2. innogy WINTER RUN ČESKÉ BUDĚJOVICE
18. 2. innogy WINTER RUN OLOMOUC
25. 2. innogy WINTER RUN PRAHA

Martin Chalupský
tiskový mluvčí innogy v ČR
T 267 974 464
martin.chalupsky@innogy.com


nahoru