26. května 2016
Zákaznické centrum RWE v Českých Budějovicích na nové adrese
  • Kontaktní místo se přesouvá z IGY centra na Lannovu třídu
  • Speciální cenová nabídka pro odběratele energií na Českobudějovicku

Energetická skupina RWE stěhuje své zákaznické centrum v Českých Budějovicích na frekventovanější místo. Díky krátké vzdálenosti od autobusového a vlakového nádraží bude také lépe dostupné pro obyvatele celého regionu. Nově najdou lidé kancelář RWE přímo v centru města na Lannově třídě 14/9. Staré kontaktní místo v IGY centru bylo zrušeno.

Kontakt ZC České Budějovice

V nových prostorách zákazníci RWE vyřídí veškeré záležitosti spojené s odběrem zemního plynu a elektrické energie. Speciálně pro obyvatele jižních Čech má RWE připravenu výhodnou cenovou nabídku. Kromě toho si zde také mohou prohlédnout a vyzkoušet úsporné LED žárovky a seznámit se s podmínkami jejich pronájmu. Zákaznické centrum RWE v Českých Budějovicích bude otevřeno od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin.

Kromě 29 zákaznických center, 7 kanceláří, videoterminálů a videotelefonů po celé ČR mohou zákazníci RWE využít řadu dalších pohodlných způsobů, jak vyřídit záležitosti spojené s odběrem zemního plynu a elektrické energie. Zákaznická linka 840 11 33 55 je pro zákazníky k dispozici nonstop, stejně tak emailová adresa info@rwe.cz.

Dovolat se do RWE lze i prostřednictvím internetové aplikace Skype. Na internetových stránkách www.rwe.cz naleznou zákazníci přístup do bezplatné aplikace RWE ONLINE SERVIS, která umožňuje správu zákaznického účtu přes internet.

Pavel Zajíc
regionální tiskový mluvčí RWE
M +420 724 811 235 , E
pavel.zajic@rwe.cz 


nahoru