Ceny a fakturace

  Zemní plyn
  Elektřina

Ceny

Využijte výhodné nabídky od innogy a zafixujte si náklady na energie na příští roky již nyní. Nechte si od nás připravit nabídku šitou přesně na míru vašim individuálním potřebám. Stačí využít jednoduchý kontaktní formulář, vyplnit velikost vaší spotřeby a kontaktní údaje a my vás budeme obratem kontaktovat. Případně si můžete sami vyhledat svého manažera prodeje v naší aplikaci. Jsme zárukou nepřetržitých a bezpečných dodávek zemního plynu.

Zákazníkům s účinnou smlouvou na produkt Ceník oznamujeme, že ceníky RWE Energie, s.r.o. č. 01/2011 a č. 02/2011 pro zákazníky kategorie Střední odběratel a Velkoodběratel zůstávají beze změny v platnosti i pro rok 2017.

Fakturace

Objevte výhody, které přináší možnost elektronické fakturace od innogy. Vaše faktury vám budeme zasílat elektronicky ve formátu pdf přímo do vašeho e-mailu nebo přímo do vašeho účetního systému. Ušetříte tak spoustu času, který musíte pravidelně vynakládat na zpracování papírových faktur a faktury budete mít k dispozici dříve, než k vám dorazí poštou.

Jednoduše spravovat svůj účet a nahlížet na faktury můžete také prostřednictvím naší webové aplikace innogy24.
Díky ní můžete vyřídit většinu svých záležitostí spojených s odběrem zemního plynu z pohodlí své kanceláře, z cest i z domova. Prostřednictvím innogy24 získáte detailní přehled o svých místech spotřeby, cenách za dodávku zemního plynu, zálohových platbách a fakturách, upomínkách a smluvních údajích.

innogy24 můžete také využít pro aktivaci elektronické faktury, zadání samoodečtu, podání žádosti o změnu rezervované kapacity a mnoho dalšího.