V České republice patříme k největším a nejvýznamnějším společnostem působícím na tuzemském trhu. S více než 4000 zaměstnanci zajišťujeme dodávky zemního plynu, elektřiny a dalších služeb 1,7 milionu zákazníků.
Podnikání innogy v Česku stojí na čtyřech hlavních pilířích - dodávkách zemního plynu a elektřiny, distribuci plynu, skladování plynu v podzemních zásobnících a výrobě tepla a elektřiny.

 

Naší obchodní společností je innogy Energie, která zajišťuje pro naše zákazníky především dodávky zemního plynu a elektřiny a také další služby jako pronájem LED žárovek nebo detektorů kouře a CO či pojištění domácnosti.

Aktivity innogy v oblasti distribuce plynu spadají pod společnost innogy Grid Holding. Zajišťujeme spolehlivé a bezpečné dodávky zemního plynu na území celé České republiky kromě Prahy a jižních Čech. Distribuce plynu je tzv. regulovanou činností pod dohledem Energetického regulačního úřadu.

Společnost innogy Gas Storage se zabývá skladováním zemního plynu v podzemních zásobnících. Teplárenství je hlavní činností innogy Energo, společnost provozuje také celorepublikovou síť plnicích stanic CNG.

 

Ukázat více Ukázat méně

Tiskové zprávy

Topná sezona s innogy bude levnější
29. září 2016
Díky masivní mediální kampani se nová značka innogy zapisuje do povědomí veřejnosti a odběratelů energií od začátku září. Nyní innogy představuje své první nové produkty a služby pod značkou ve tvaru íčka. Zákazníci se mohou těšit na další slevy ve formě opakovaně vyplácených finančních bonusů, pronájem detektorů kouře a novinky v obsluze zákazníků. Více

Moravskoslezský kraj podporuje CNG, spolupracovat bude s RWE
31. srpna 2016

Další rozvoj ve využívání stlačeného zemního plynu (CNG) předpokládá memorandum uzavřené mezi Moravskoslezským krajem a RWE. Dokument o vzájemné spolupráci svými podpisy dnes stvrdili Miroslav Novák, hejtman Moravskoslezského kraje, a Zdeněk Kaplan, jednatel RWE Energo.

Více

RWE hledí do budoucnosti, proto je z ní innogy
22. srpna 2016

Energetická skupina RWE v ČR představila filozofii své nové značky innogy. Ta staví na udržitelné energetické strategii pro budoucí generace s důrazem na inovace právě v oblasti energetiky. Svými službami chce inspirovat a nabízet lidem taková řešení, která jim podstatným způsobem zjednoduší život. S novými vizemi je spojeno také používání malého písmena „i“ na začátku slova ve všech případech, tedy i na začátku věty.

Více

RWE vytvoří na Zlínsku další pracovní příležitosti
4. srpna 2016

Společnost RWE jakožto lídr na trhu se zemním plynem a nejúspěšnější nový hráč na trhu s elektřinou investuje desítky milionů korun do zlepšování péče o zákazníky. RWE tak v červnu oficiálně otevřela nové call centrum ve Zlíně s patnácti pracovními pozicemi, které posílilo zákaznický servis společnosti při prodeji energie a nových produktů. Koncept call centra se osvědčil a RWE tak na Zlínsku vytvoří další pracovní příležitosti v zákaznickém servisu.

Více


nahoru