Děkujeme za důvěru. Rozhodně ji nezklameme

Fakta hovoří jasně. Za tři týdny uzavřelo standardní smlouvu s innogy 120 tisíc zákazníků, kteří se kvůli předchozí neserióznosti některých dodavatelů energií ocitli v režimu dodavatele poslední instance (DPI). Aby se to nepletlo, tak 60 tisíc nových smluv je na odběr plynu a stejný počet na elektřinu. Jen pro představu, o jaké množství se vlastně jedná. Standardně totiž na tuzemském energetickém trhu změní dodavatele za měsíc okolo 45 tisíc zákazníků.

Noví zákazníci po předchozí špatné zkušenosti hledají jistotu a stabilitu. Právě z toho důvodu volí mezi jednoletou a tříletou smlouvou z drtivé většiny náš tříletý produkt Optimal. Ten v porovnání s jinými nabídkami na trhu totiž zohledňuje pokles cen v následujících letech. A díky tomu cena zákazníkům každý rok výrazně klesá.

Říká se, že opakování je matkou moudrosti. Proto i my opakujeme, že nejrychlejší a nejpohodlnější cestu, jak ukončit režim DPI a snížit ceny i zálohy, představuje elektronický formulář na našem webu innogy.cz. Polovinu nových smluv zákazníci uzavřeli právě tímto způsobem. Zákaznická linka innogy stále čelí náporu desetitisíců volajících denně a čekací doby jsou dlouhé. Oproti tomu se mírně zlepšuje situace na zákaznických centrech innogy. Prosíme, myslete na to.

A závěrem ještě jedna důležitá informace. Z 240 tisíc informačních dopisů, jež jsme zákazníkům v DPI před nedávnem rozeslali, se tisíce z nich vinou nekvalitních kontaktních údajů vrátily jako nedoručitelné. Situaci aktivně řešíme, jedná se o více než deset tisíc zákazníků v DPI. Nyní jsme jim odeslali e-maily a SMS, pokud tyto údaje máme. Lidé, kteří přesto žádnou informaci neobdrželi a mají odběrné místo, jež se dostalo do režimu DPI, ať nás rozhodně aktivně kontaktují.

Děkujeme za trpělivost a jsme s vámi.

Více informací a formulář pro uzavření smlouvy naleznou zákazníci, kteří chtějí ukončit režim DPI, na adrese www.innogy.cz/ukonceni-dpi.

 

Upozornění
Tento článek byl publikován již před více než 3 měsíci.
Zmiňované informace o nabídce, ceně, případně o spolupráci, již nemusejí být aktuální.
O aktuálních obchodních nabídkách se ‍přesvědčte na ‍stránkách innogy.cz.

Uzavření smlouvy vyřídíme i online

Zavoláme vám, jakmile to bude možné

Online

Pouze malá a velká písmena

Telefonní číslo musí obsahovat 9 znaků, může být bez mezinárodní předvolby (+420)

Ucelený výčet práv a povinností ve vztahu se zpracováním osobních údajů a seznam zpracovatelů najdete ‍zde

Uzavření smlouvy vyřídíme i online

Zavoláme vám, jakmile to bude možné

Offline

Pouze malá a velká písmena

Telefonní číslo musí obsahovat 9 znaků, může být bez mezinárodní předvolby (+420)

Ucelený výčet práv a povinností ve vztahu se zpracováním osobních údajů a seznam zpracovatelů najdete ‍zde

Děkujeme za kontakt

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Prosíme o trpělivost.

Požadavek nebyl odeslán

Požadavek na zpětné volání se nepodařilo odeslat.

Na zadané telefonní číslo již evidujeme požadavek na kontakt. Ozveme se, jakmile to bude možné.