• _self
  • _self
  • _self

innogy v České republice

Podnikání innogy v Česku stojí na čtyřech hlavních pilířích - dodávkách zemního plynu a elektřiny, distribuci plynu, skladování plynu v podzemních zásobnících a výrobě tepla a elektřiny.


Tiskové zprávy

innogy spustila novou podobu bezplatné webové aplikace Distribuce plynu on-line
20. července 2017

Společnost GasNet ze skupiny innogy představila novou modernější podobu své webové aplikace Distribuce plynu on-line. Jedná se bezplatnou aplikaci, prostřednictvím které se dá snadno a z pohodlí domova komunikovat s provozovatelem plynárenské distribuční soustavy.

Více

Lukáš Roubíček ve vedení společnosti innogy Zákaznické služby
17. července 2017

Novým jednatelem společnosti innogy Zákaznické služby, která patří do skupiny firem innogy v České republice, se stane od 1. srpna letošního roku Lukáš Roubíček. Obsadí pozici COO (Chief Operations Officer). Společnost innogy Zákaznické služby bude řídit společně s Lumírem Nováčkem, CEO.

Více

innogy Modrou kostku si odnese Jiří Strach
6. července 2017

Režisér a herec Jiří Strach je dvanáctou osobností, která získá cenu innogy Modrá kostka. Symbolickou kostku vybroušenou z tmavě modrého polodrahokamu lapis lazuli převezme...

Více

FILMOVÁ NADACE udělila ve scenáristické soutěži dvě první ceny
3. července 2017

Lucie Konečná a Lucia Klein Svoboda získaly první místo v letošním ročníku scenáristické soutěže FILMOVÉ NADACE. Výbor nadace vybral z celkem 106 přihlášených projektů čtyři nejlepší, jejichž autoři dohromady obdrželi 780 000 korun.

Více


nahoru