• _self
  • _self
  • _self

innogy v České republice

Podnikání innogy v Česku stojí na čtyřech hlavních pilířích - dodávkách zemního plynu a elektřiny, distribuci plynu, skladování plynu v podzemních zásobnících a výrobě tepla a elektřiny.


Tiskové zprávy

innogy oznámila strategii „4P“: společnost položila základ pro zajištění dlouhodobé konkurenceschopnosti
21. září 2017

Představenstvo innogy definovalo v rámci zpřesněné firemní strategie společnosti cílový obraz pro rok 2025. Jako prioritní byly stanoveny oblasti pozice na trhu, pracovní výkonnosti a portfolia, s cílem být do roku 2025 na všech trzích, kde společnost působí, mezi třemi předními poskytovateli na trhu (pozice) a mezi společnostmi s nejvyšší ziskovostí v našem oboru (pracovní výkonnost). Při dosažení tohoto cíle neexistuje žádné tabu, pokud jde o stávající obchodní aktivity (portfolio). Navíc jsou všechny činnosti zaměřeny na řešení budoucího energetického systému. Proto bude innogy usilovat o přístup založený na partnerství. innogy se stane nebo zůstane energetickým partnerem číslo jedna pro zákazníky, obce i firemní a finanční partnery (partnerství).

Více

Karlovy Vary se zbaví staré ekologické zátěže po výrobě svítiplynu
19. září 2017

Karlovy Vary se konečně dočkaly, v  areálu bývalé státní společnosti Západočeská plynárenská byla zahájena likvidace staré ekologické zátěže po výrobě svítiplynu.

Více

innogy pokrývá dodávky plynu pro zákazníky zkrachovalých obchodníků
30. srpna 2017

innogy je připravena zahájit od 1. září dodávky zemního plynu všem dotčeným zákazníkům končícího dodavatele plynu ENWOX ENERGY. Od začátku letošního roku se jedná už o druhý případ, kdy innogy podává pomocnou ruku zákazníkům prostřednictvím záchranného režimu dodavatele poslední instance.

Více

Zákazníci dostávají od innogy přehlednější vyúčtování
29. srpna 2017

Energetická skupina innogy změnila o prázdninách vzhled faktur za dodávky energií. Úplně nová podoba vyúčtování spotřebované elektřiny nebo plynu reaguje na výsledky zákaznických průzkumů. Zákazníci nyní od innogy dostávají přehlednější a srozumitelnější vyúčtování. Novinkou je barevné odlišení plánu záloh a QR kód pro rychlou mobilní platbu.

Více


nahoru