Když najdete zlatou medaili, vyhráli jste

Od soboty 21. srpna do pátku 27. srpna v době konání 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary každý den tým innogy schová na jasně definovaném území západočeské metropole čtyři krabičky se samolepkou, jež má na sobě obrázek zlaté medaile Emila Zátopka, kterou tento vynikající atlet vyhrál na olympiádě v Helsinkách. Motiv na krabičce kešky navazuje na skutečnost, že je innogy koproducentem snímku, jehož letošní uvedení do kin považují mnozí za filmovou událost roku.

Film Zátopek zahajuje 55. karlovarskou filmovou přehlídku.

Jak to bude s keškami? Vždy v 9:00 hodin ráno budou na profilu facebook.com/innogycz a instagram.com/innogy.cz zveřejněny GPS souřadnice míst. Tato místa budou v prostoru mezi hotely Thermal a Pupp. Úspěšní nálezci musí najít krabičky ten samý den do 13. hodiny. Krabičky donesou na innogy point u Mlýnské kolonády. Odměnou jim budou dvě vstupenky na večerní projekci daného festivalového dne. Každý výherce může získat kešku a vstupenky jen jednou tak, aby se z výhry mohlo radovat co nejvíce filmových fanoušků.

 

Když najdete zlatou medaili, vyhráli jste

innogy dodává energii karlovarskému festivalu čtvrt století. Bylo by to ještě o rok více, pokud by filmový festival nebyl vloni zrušen. (Místo něj se konala velmi úspěšná přehlídka TADY VARY, jejíž konání innogy rovněž podpořila.)

Soutěž o vstupenky není jediným programem, který pro návštěvníky 55. filmového festivalu innogy přichystala. Jako dlouholetý sponzor Kina bez bariér pořádá ve středu u Mlýnské kolonády společnou akci s festivalem, tentokrát se bude u kolonády velmi výborně vařit.

innogy dodává energii karlovarskému festivalu ¼ století

Od pátku 20. srpna do pátku 27. srpna bude u Mlýnské kolonády v provozu innogy point. Pro návštěvníky je nachystán filmový kvíz a dabingové studio. Od soboty budou každé odpoledne součástí programu talk shows s herci a tvůrci filmů, které koprodukovala innogy. Ve dnech 23., 25. a 27. srpna máme připraveny recitály Olgy Lounové, Miraie Navrátila a Slzy v triu na našem innogy point. Vždy od 19. do 20. hodiny. Vstup je samozřejmě volný.

Nejžhavější momentky pod #kviffmoments

Dění na festivalu mohou sledovat nejen návštěvníci festivalu přímo v Karlových Varech, ale i fanoušci filmu, kteří se na místo konání letos nedostali, a to na facebookovém profilu @innogycz a instagramovém profilu @innogy.cz. Všechny nejžhavěji momenty z festivalu najdou fanoušci pod zavedeným hashtagem #kviffmoments.

 

Film ZÁTOPEK vznikl za podpory projektu innogy - energie českého filmu

Na konci roku 2005 byly zahájeny dva dlouhodobé projekty zaměřené na podporu kultury, innogy – energie českého filmu, a sportu, innogy – energie českého lyžování. Na tyto aktivity a další charitativní pomoc ročně společnosti innogy v České republice rozdělují více než 100 milionů korun.

Uzavření smlouvy vyřídíme i online

Zavoláme vám, jakmile to bude možné

Online

Pouze malá a velká písmena

Telefonní číslo musí obsahovat 9 znaků, může být bez mezinárodní předvolby (+420)

Ucelený výčet práv a povinností ve vztahu se zpracováním osobních údajů a seznam zpracovatelů najdete ‍zde

Uzavření smlouvy vyřídíme i online

Zavoláme vám, jakmile to bude možné

Offline

Pouze malá a velká písmena

Telefonní číslo musí obsahovat 9 znaků, může být bez mezinárodní předvolby (+420)

Ucelený výčet práv a povinností ve vztahu se zpracováním osobních údajů a seznam zpracovatelů najdete ‍zde

Děkujeme za kontakt

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Prosíme o trpělivost.

Požadavek nebyl odeslán

Požadavek na zpětné volání se nepodařilo odeslat.

Na zadané telefonní číslo již evidujeme požadavek na kontakt. Ozveme se, jakmile to bude možné.