S fotovoltaikou vám pomůžeme, ruku na to

Říká se, že když dva dělají totéž, není to totéž. A může jít o cokoli, namátkou o kulinářství, rekonstrukci bytu či domu nebo klidně o instalaci střešních solárních panelů. Ve všech případech je dobré mít jako zákazník jistotu, že se dílo po všech stránkách podaří.

Pokud jde o nabídku pro zájemce o výrobu elektřiny ze slunce, snažíme se u nás v innogy poskytovat co nejlepší možná technická řešení, sázíme na osvědčené dodavatele a jsme schopni dostát všem závazkům.

innogy rozhodně není žádná lokální firma, takže můžeme plně garantovat bezproblémový proces realizace solární elektrárny a k tomu samozřejmě i vyřízení dotace z programu Nová zelená úsporám na celém území České republiky. To znamená, že se naši odborníci postarají o montáž fotovoltaických panelů na klíč, o dopravu i o veškerou administrativu spojenou s čerpáním dotace. V naší kompetenci je projektová dokumentace i pravidelná revize včetně poskytnuté záruky 30 let na výkon panelů ke všem námi dodaným fotovoltaickým systémům. Samozřejmostí je používání jen těch prověřených komponentů.

Investice na celý život

Fotovoltaika je totiž investice, kterou většina lidí udělá jednou za život, a to hlavně díky moderním technologiím. Ty ale musejí být spolehlivé a kvalitní. Nic před zákazníky nezatajujeme, takže je upozorňujeme třeba na to, že během doby provozu panelů se očekává výměna střídače. A tuto skutečnost pak zahrnujeme i do výpočtu dlouhodobých úspor.

Kromě standardních instalací dokážeme pomoci i s atypickými požadavky. Vysvětlíme specifika jednotlivých solárních systémů a zodpovědně doporučíme zájemci ten nejvíce vyhovující jeho potřebám, případně se vydáme cestou atypického řešení. Na individuálním přístupu si skutečně zakládáme. A pokud pro někoho fotovoltaika není vhodná, řekneme mu to na rovinu a rozhodně nikoho nepřesvědčujeme o opaku.

Pro výběr správného fotovoltaického systému je důležité vědět, jaká je spotřeba elektřiny v dané domácnosti. S tím souvisí dále třeba i systém vytápění, ohřev teplé vody nebo množství spotřebičů a jejich provoz. U všech svých zákazníků se snažíme najít optimální řešení z pohledu ekonomiky spolu s maximálním využitím dotace.

Kompletně od A do Z

Jaký je tedy v kostce postup ohledně realizace solární elektrárny? Po přípravě návrhu řešení na míru dorazí na obhlídku náš technik. Ten posoudí, zda je daná nemovitost vhodná pro instalaci, a projde se zákazníkem umístění technologií a vedení kabelů. Následně se podepisuje smlouva o dílo a my se pouštíme do vlastní realizace.

V praxi to znamená, že vyřídíme veškerou administrativu s distributorem, zpracujeme projektovou dokumentaci a domluvíme se na konkrétním termínu instalace. Až fotovoltaickou elektrárnu postavíme, zajistíme revizi a požádáme o výměnu elektroměru. Následně dojde k oficiálnímu předání díla, seznámení se s obsluhou a uvedení elektrárny do provozu. A nakonec připravíme veškerou dokumentaci a podáme žádost o dotaci z programu Nová zelená úsporám.

Rozhodně stojí za zmínku fakt, že nainstalovaný solární systém vzdáleně kontrolujeme, aby zákazníkům odpadlo v tomto směru co nejvíce starostí. Informace o své produkci a využití energie najdou ve své aplikaci, ke které mají zajištěný přístup. Díky tomu mohou průběžně sledovat, jak jim fotovoltaika funguje.

Více informací naleznete na webu elektrinazeslunce.cz.

Uzavření smlouvy vyřídíme i online

Zavoláme vám, jakmile to bude možné

Online

Pouze malá a velká písmena

Telefonní číslo musí obsahovat 9 znaků, může být bez mezinárodní předvolby (+420)

Ucelený výčet práv a povinností ve vztahu se zpracováním osobních údajů a seznam zpracovatelů je zveřejněn na webové stránce innogy.cz/ochrana-osobnich-udaju/

Uzavření smlouvy vyřídíme i online

Zavoláme vám, jakmile to bude možné

Offline

Pouze malá a velká písmena

Telefonní číslo musí obsahovat 9 znaků, může být bez mezinárodní předvolby (+420)

Ucelený výčet práv a povinností ve vztahu se zpracováním osobních údajů a seznam zpracovatelů je zveřejněn na webové stránce innogy.cz/ochrana-osobnich-udaju/

Děkujeme za kontakt

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Prosíme o trpělivost.

Požadavek nebyl odeslán

Požadavek na zpětné volání se nepodařilo odeslat.

Na zadané telefonní číslo již evidujeme požadavek na kontakt. Ozveme se, jakmile to bude možné.