Tipy na zpříjemnění času v karanténě

Jsme v situaci, co tu ještě nikdy nebyla. Většina z nás je doma. Jak se z karantény nezbláznit? Cvičíte, vaříte, čtete, sledujete filmy a oblíbené seriály? Přinášíme několik našich tipů, jak si zpříjemnit čas strávený doma.

Podívejte se na nejlepší české filmy

innogy již patnáct let dodává energii českým filmům. A jsme také dlouholetým hlavním partnerem prestižních Cen české filmové kritiky a Českého lva. Proto musíme naše doporučení začít tipy, kde se podívat na české filmy. Dívejte se tedy na české kvalitní filmy z domova, a to včetně i těch nejnovějších, které byly nominovány či oceněny Českým lvem v letošním nebo loňském roce Nabarvené ptáče, Teroristka, Na střeše, Tátova volha atd., atd. Máte příležitost teď vidět všechny filmy, které jste vidět chtěli, ale nebyl na to čas.

V těchto dnech je aktuální téma, zda a jakým způsobem se vůbec budou konat maturitní zkoušky. Než padne finální rozhodnutí, podívejte se na film režiséra Tomáše Vorla Gympl. Všechny filmy tohoto režiséra můžete ZDARMA sledovat zde.

Nevíte, co pořád vařit?

Všichni si zvykáme na změny. A jsou zde i činnosti, které dělat prostě musíme. Každodenně uvařit pro všechny, co zůstali doma. Docházejí vám už nápady a vaše děti už nechtějí jíst hranolky s kečupem nebo krupicovou kaši? Podělte se o recepty, které teď vaříte nejčastěji.

Čtěte si, čtěte si spolu

Také jste si říkali, kolik toho přečtete na začátku karantény? Kolik jste toho už přečetli?

Roušku! Dej si roušku, nestyď se. Chráníš mě a já zas tebe!

#dejsirousku - o tom zpívá i skupina Mirai a my se k výzvě připojujeme! Je až neuvěřitelné, jak skvěle se většina z nás postavila k současné krizové situaci, ve které jsme. Udělejte si z roušky módní doplněk, protože ještě nějaký čas budou roušky nedílnou součástí našich šatníků. Máte roušky navíc? Šijete je doma? Podělte se se svým okolím, a pokud vaše okolí už roušky má a vy jich máte pořád na rozdávání, podělte se s některou z organizací. My dlouhodobě podporujeme organizaci ŽIVOT 90, která se stará o seniory a vaše roušky upotřebí více než skvěle.

Kultura online

Chybí vám kultura? Všichni víme, že žádná kulturní akce se v nejbližší budoucnosti asi konat nebude, ale to neznamená, že nemůžete kulturně žít. Stačí jen internetové připojení. Mnoho umělců v těchto dnech streamuje svoje koncerty. Lucie Bílá, Ewa Farna, Pokáč, skupina Kryštof nebo kapela Mirai. Chcete sledovat svého umělce? Sledujte jeho oficiální facebookové stránky, kde pravidelně oznamují, kdy se další stream bude konat.


Uzavření smlouvy vyřídíme i online

Zavoláme vám, jakmile to bude možné

Online

Pouze malá a velká písmena

Telefonní číslo musí obsahovat 9 znaků, může být bez mezinárodní předvolby (+420)

Ucelený výčet práv a povinností ve vztahu se zpracováním osobních údajů a seznam zpracovatelů najdete ‍zde

Uzavření smlouvy vyřídíme i online

Zavoláme vám, jakmile to bude možné

Offline

Pouze malá a velká písmena

Telefonní číslo musí obsahovat 9 znaků, může být bez mezinárodní předvolby (+420)

Ucelený výčet práv a povinností ve vztahu se zpracováním osobních údajů a seznam zpracovatelů najdete ‍zde

Děkujeme za kontakt

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Prosíme o trpělivost.

Požadavek nebyl odeslán

Požadavek na zpětné volání se nepodařilo odeslat.

Na zadané telefonní číslo již evidujeme požadavek na kontakt. Ozveme se, jakmile to bude možné.