Vyhrajte 250 000 Kč na váš sen

11. dubna 2019

Přešli jste od června loňského roku na vytápění zemním plynem a máte doma volné prostory po bývalé kotelně a skladu paliva? Proměňte je například v saunu, vinný sklep, hernu nebo nový prostor pro uskladnění potřebných věcí a získejte 250 000 Kč. Stačí se zúčastnit soutěže, která byla spuštěna v rámci kampaně Českého plynárenského svazu (ČPS) na podporu užití zemního plynu. Tři z vás dostanou čtvrt milionu korun na rekonstrukci bývalé kotelny a realizaci vašeho snu.

Pravidla soutěže a jak se zapojit

Do soutěže se můžete přihlásit do 30. dubna 2019. Zúčastnit se může každý, kdo se od 1. června 2018 rozhodl topit ve svém domě zemním plynem a fyzicky zemní plyn odebírá, nebo doloží přechod na zemní plyn, jehož odběr začne nejpozději do konce srpna 2019. Podrobná pravidla a podmínky soutěže včetně informací, jak postupovat, naleznete ZDE.

Věříme v budoucnost zemního plynu

Český plynárenský svaz zahájil v září minulého roku dlouhodobou kampaň, jež má upozornit na pozitivní a ekologické aspekty využívání zemního plynu. Jejím cílem je podpořit přechod domácností na vytápění zemním plynem a rozšíření povědomí o výhodách CNG v osobní dopravě.