Vykouzlili jsme úsměv na dětských tvářích

U nás v innogy chceme dělat radost co nejvíce lidem. Mezi ně patří samozřejmě i děti, o to více pak takové, které své životy žijí přece jen poněkud jinak. Ano, řeč je klucích a holčičkách z dětských domovů, z pěstounských rodin nebo z azylových domů.

Také oni se ale potřebují učit a vzdělávat se. Úplné uzavření škol v souvislosti s koronavirovou nákazou se pro ně stalo značně problematické. Vzdálená komunikace je doslova nutností, ovšem někde mají notebooků nedostatek, jinde jsou k dispozici technicky zastaralé. Navíc v mnoha případech počítače poslední dobou vlivem intenzivního používání dosloužily. Spousta dětí tak nemá k dispozici náležité vybavení na to, aby se mohly zapojit do vzdálené výuky.

Obdarovali jsme znevýhodněné děti notebooky

Potřeba výpočetní techniky je v současné době opravdu velmi akutní. Proto jsme nelenili, a právě na tato místa jsme v uplynulých třech měsících dodali celkem 800 notebooků v hodnotě více než 3,5 milionu korun. Naše technika tak nově pomáhá s distanční výukou dětem, které neměly žádné počítačové vybavení nebo se potýkaly se zastaralými přístroji.

Ve spolupráci s partnerskou Nadací Naše dítě jsme vybavili organizace a rodiny napříč Českou republikou. Notebooky tak dorazily například do domovů v Ostravě, Kroměříži, Mariánských Lázních, Chebu, Horním Slavkově, Aši, Tisé, Radkově, Příbrami, Unhošti, pražských Dolních Počernicích, ve Valašském Meziříčí, Vysoké Peci v okrese Chomutov nebo ve Frýdlantu.

Notebooky, které jsme předali, jsou vybaveny nejnovějším operačním systémem, důkladně prověřeny a připraveny k okamžitému použití. Naši odborníci navíc ve volném čase pomáhali některým příjemcům i se spuštěním, instalací dalšího potřebného softwaru a řešili i další technickou pomoc.

S Nadací Naše dítě spolupracujeme už 15 let. V rámci tohoto dlouhodobého partnerství jsme pomohli dětským domovům, rodinným centrům a dětem v sociálně znevýhodněných rodinách částkou dosahující téměř 40 milionů korun.

Moc nás těší, když dokážeme vykouzlit úsměvy na dětských tvářích.

Uzavření smlouvy vyřídíme i online

Zavoláme vám, jakmile to bude možné

Online

Pouze malá a velká písmena

Telefonní číslo musí obsahovat 9 znaků, může být bez mezinárodní předvolby (+420)

Ucelený výčet práv a povinností ve vztahu se zpracováním osobních údajů a seznam zpracovatelů najdete ‍zde

Uzavření smlouvy vyřídíme i online

Zavoláme vám, jakmile to bude možné

Offline

Pouze malá a velká písmena

Telefonní číslo musí obsahovat 9 znaků, může být bez mezinárodní předvolby (+420)

Ucelený výčet práv a povinností ve vztahu se zpracováním osobních údajů a seznam zpracovatelů najdete ‍zde

Děkujeme za kontakt

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Prosíme o trpělivost.

Požadavek nebyl odeslán

Požadavek na zpětné volání se nepodařilo odeslat.

Na zadané telefonní číslo již evidujeme požadavek na kontakt. Ozveme se, jakmile to bude možné.