innogy v ČR

V Česku jsme lídrem mezi dodavateli zemního plynu pro domácnosti a firmy. Vedle dodávek, distribuce a skladování plynu vyrábíme teplo a prodáváme elektřinu. Nabízíme řadu moderních energetických služeb a produktů. Zaměřujeme se na inovace a dlouhodobou udržitelnost.


OBCHOD
 

innogy Energie
Spolehlivé dodávky energií a prvotřídní servis jsou u nás samozřejmostí. Našim zákazníkům dnes nabízíme mnohem víc. V široké nabídce inovativních produktů a služeb si vybere opravdu každý. Umíme lidem i firmám poradit jak využívat energie efektivněji a ušetřit. Firemním klientům nabízíme produkty a IT řešení, které jim usnadňují nákup energií a pomáhají k dosažení nejlepší ceny.

innogy Zákaznické služby
Našim zákazníkům poskytujeme prvotřídní servis. Máme širokou síť kontaktních center napříč Českou republikou a nonstop zákaznickou linku 800 11 33 55, webovou aplikaci pro správu účtu innnogy24. Lze se s námi spojit také přes skype, online chat a videoterminály.


DISTRIBUCE
 

innogy Grid Holding
GasNet
GridServices

Díky nám je zemní plyn dostupný pro téméř každého obyvatele naší země. Staráme se o bezpečný provoz a údržbu zařízení na distribuci zemního plynu. Všechny naše plynovody by 28krát obkroužily hranici ČR nebo 1 a půl obvodu celé Zeměkoule.


SKLADOVÁNÍ
 

innogy Gas Storage
Jsme největším provozovatelem podzemních zásobníků zemního plynu v České republice. Zásobníky jsou klíčové pro zajištění bezpečných dodávek plynu především v zimě. Naše kapacity pokrývají zhruba třetinu roční spotřeby zemního plynu v ČR. Zásobníky patří mezi strategickou infrastrukturu naší země.


TEPLÁRENSTVÍ
 

innogy Energo
Vyrábíme teplo a elektřinu v teplárenských provozech po celé ČR. Provozujeme soustavy centrálního i lokálního zásobování teplem. Používáme moderní technologie s ohledem na maximální účinnost jednotlivých zařízení a ochranu životního prostředí. Naším receptem je kombinování výroby elektrické a tepelné energie.


ČISTÁ MOBILITA
 

Patříme k největším hráčům na trhu CNG. Masivně investujeme do rozšíření vlastní sítě plniček. Nabízíme poradenství a spolupráci v oblasti čisté mobility.


nahoru