10 pravidel jak sbalit holku

Tvůrčí tým

Režie: 

Karel Janák

Scénář: 

Cristiano Bortone, Fausto Brizzi 

Produkce: 

DAWSON PRODUCTIONS - Monika Kristlová 

Kamera: 

Alexander Šurkala 

Architekt: 

Henrich Boraroš 

Obsazení

Matouš Ruml
Miroslav Donutil
Kristina Svarinská
Jakub Prachař
Tereza Nvotová
Jan Dolanský
Petr Buchta

Marek je v podstatě beznadějný případ. Je to student / vědátor zabraný do studií astrofyziky, jehož velikým koníčkem jsou planety, hvězdy a horoskopy. Je to milý mimoň naprosto pohroužený do vlastního vesmíru, ze kterého čas od času shlédne na Zem.

Jeho dráhu mu však jednoho dne překříží dívka jeho snů a její přítomnost mu zcela obrátí život naruby. Marek se do ní zamiluje tak beznadějně, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky. Jediné k čemu se rozhodne upnout svou koncentraci jsou jeho horoskopy, aby našel vhodnou konstelaci, kdy by krásnou Stephanii mohl oslovit. Jeho horečné snažení však vždy končí spíše fiaskem a tak začíná propadat velikému zoufalství. Na základě minulých zkušeností si je totiž vědom, že vytvořit či udržet si jakýkoliv vztah s osobou opačného pohlaví je pro něj v podstatě nemožné.

V tento moment se do věci obouvají jeho odhodlaní a věrní přátelé. Ti využijí přítomnosti Markova otce ve městě a rozhodnou se jej zasvětit do Markových problémů. Markův otec Roman je totiž úspěšným vydavatelem několika bestsellerů na téma, jak balit ženy. Společně pak začnou Markovi připravovat velkou strategickou hru, díky které by se mu mělo podařit zmocnit se milované dívky. Tím mu však zadělali na nejeden veliký průšvih.

10 pravidel jak sbalit holku - První ukázka

10 pravidel jak sbalit holku - Trailer

10 pravidel jak sbalit holku - Reportáž

10 pravidel jak sbalit holku - One Player Game

10 pravidel jak sbalit holku - Film o filmu

10 pravidel jak sbalit holku - Fotogalerie

předchozí
Strana 1 z 2

nahoru