Jak innogy Karta funguje

innogy Karta je lákavou odměnou pro všechny zákazníky innogy, kteří mají rádi film, lyžování a pravidelně jezdí s rodinou na dovolenou a výlety.

S innogy Kartou ušetříte:

  • 20 % z ceny vstupenky na české filmy do sítě multikin CineStar a Golden Apple Cinema Zlín

  • 20 % z ceny jednodenního skipasu v 13 partnerských lyžařských areálech innogy napříč Českou republikou

  • 10 % z ceny rodinných jednodenních skipasů v partnerských areálech innogy

  • 6% z ceny při pořízení zájezdů s CK FISCHER a zájezdů s NEV-DAMA, která je největším organizátorem lyžařských zájezdů v ČR

  • NOVĚ 20 % z ceny vstupného do Dolní oblasti Vítkovice a Světa techniky v Ostravě

Jste-li zákazníkem innogy v kategorii Domácnost, innogy KARTU si můžete objednat prostřednictvím innogy PREMIUM.

Pokud jste se rozhodli přejít k innogy, obraťte se na e-mail info@innogy.com nebo volejte NONSTOP ZÁKAZNICKOU LINKU 800 11 33 55.

 

Film a lyže

innogy je nejvýznamnějším sponzorem české kinematografie a českého rekreačního lyžování.

Prostřednictvím projektu innogy – energie českého filmu každý rok přispívá na vznik celovečerních hraných snímků a řady dokumentů, je hlavním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, Letní filmové školy Uherské Hradiště, AFO, podporuje studenty FAMU a nadané scénáristy. Sponzoruje Ceny české filmové kritiky a Českého lva.

Na zvyšování bezpečnosti lyžařů, lepší orientaci na sjezdovkách a rozšiřování servisu pro všechny milovníky lyžování se v 13 areálech zaměřuje projekt innogy – energie českého lyžování. innogy podporuje také výchovu lyžařských talentů a pomáhá handicapovaným lyžařům v jejich závodní kariéře.


nahoru