innogy Karta pro všechny zákazníky

innogy Karta je lákavou odměnou pro všechny zákazníky innogy, kteří mají rádi film, lyžování a pravidelně jezdí s rodinou na dovolenou. Každý držitel karty, tedy každý zákazník innogy, si nyní může užívat vysokých slev při lyžování ve všech 13 partnerských areálech innogy, kupovat si vstupenky na české filmy levněji nebo ušetřit při pořizování dovolené.

S innogy KARTOU ušetříte:

  • 20 % z ceny vstupenky na české filmy do sítě multikin CineStar a Golden Apple Cinema Zlín
  • 20 % z ceny jednodenního skipasu v 13 partnerských lyžařských areálech innogy napříč Českou republikou
  • 10 % z ceny rodinných jednodenních skipasů v partnerských areálech innogy


Nově můžete načerpat 6% slevu také při pořízení zájezdů s CK FISCHER a zájezdů s NEV-DAMA, která je největším organizátorem lyžařských zájezdů v ČR.

Jste-li zákazníkem innogy v kategorii Domácnost, innogy Kartu si můžete objednat prostřednictvím innogy PREMIUM.

Pokud jste se rozhodli přejít k innogy, obraťte se na e-mail info@innogy.com nebo volejte NONSTOP ZÁKAZNICKOU LINKU 800 11 33 55.

Film a lyže

innogy je nejvýznamnějším sponzorem české kinematografie a českého rekreačního lyžování.

Prostřednictvím projektu innogy – energie českého filmu každý rok přispívá na vznik až pěti celovečerních snímků a řady filmových dokumentů, je partnerem Mezinárodního filmového festivalu
Karlovy Vary, Letní filmové školy Uherské Hradiště, podporuje studenty FAMU a nadané scénáristy.

Na zvyšování bezpečnosti lyžařů, lepší orientaci na sjezdovkách a rozšiřování servisu pro všechny milovníky lyžování se v 13 areálech zaměřuje projekt innogy – energie českého lyžování. innogy podporuje také výchovu lyžařských talentů a pomáhá handicapovaným lyžařům v jejich závodní kariéře.

Ukázat více Ukázat méně

Novinky ze světa filmu a lyžování

Soutěžte o tašky s květinovým designem
22. března 2019

V Praze jaro tradičně vypukne 12. května a bude zakončeno 4. června koncertem, jehož bude innogy opětovně patronem.

Více

Scenáristé v soutěži FILMOVÉ NADACE vsadili nejvíce na dramata
19. března 2019

O podporu FILMOVÉ NADACE se letos uchází 106 scénářů od 110 žadatelů. V převažující míře jsou zastoupena dramata (58), následují komedie (20), pohádky a rodinné filmy (19), jež doplňují thrillery a detektivky (9).

Více

Vnímat film všemi smysly
12. března 2019

Ke startu, pozor, teď! Od letoška budou v Uherském Hradišti vnímat film všemi smysly. Tříletý vizuální cyklus nemůže odstartovat jinak než chutí. A to i s ohledem na zmrzlinové logo festivalu a podobu udílených Výročních cen AČFK.

Více

Vyhrajte skipasy do Ski areálu Bílá
27. února 2019

Chcete si ještě zalyžovat? Zapojte se do naší soutěže, odpovězte na soutěžní otázku a těšte se, jestli budete v pondělí 4. března o půlnoci mezi vylosovanými.

Více

Oceněna bude i kvalitní televizní tvorba
25. února 2019

Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) zveřejnila nominované televizní projekty, které se umístily na třech nejvyšších příčkách hlasování akademiků ve dvou televizních kategoriích.

Více

Vaše fotky a videa

nahoru