innogy Karta pro všechny zákazníky

innogy Karta je lákavou odměnou pro všechny zákazníky innogy, kteří mají rádi film, lyžování a pravidelně jezdí s rodinou na dovolenou. Každý držitel karty, tedy každý zákazník innogy, si nyní může užívat vysokých slev při lyžování ve všech 13 partnerských areálech innogy, kupovat si vstupenky na české filmy levněji nebo ušetřit při pořizování dovolené.

S innogy KARTOU ušetříte:

  • 20 % z ceny vstupenky na české filmy do sítě multikin CineStar a Golden Apple Cinema Zlín
  • 20 % z ceny jednodenního skipasu v 13 partnerských lyžařských areálech innogy napříč Českou republikou
  • 10 % z ceny rodinných jednodenních skipasů v partnerských areálech innogy


Nově můžete načerpat 6% slevu také při pořízení zájezdů s CK FISCHER a zájezdů s NEV-DAMA, která je největším organizátorem lyžařských zájezdů v ČR.

Jste-li zákazníkem innogy v kategorii Domácnost, innogy Kartu si můžete objednat prostřednictvím innogy PREMIUM.

Pokud jste se rozhodli přejít k innogy, obraťte se na e-mail info@innogy.com nebo volejte NONSTOP ZÁKAZNICKOU LINKU 800 11 33 55.

Film a lyže

innogy je nejvýznamnějším sponzorem české kinematografie a českého rekreačního lyžování.

Prostřednictvím projektu innogy – energie českého filmu každý rok přispívá na vznik až pěti celovečerních snímků a řady filmových dokumentů, je partnerem Mezinárodního filmového festivalu
Karlovy Vary, Letní filmové školy Uherské Hradiště, podporuje studenty FAMU a nadané scénáristy.

Na zvyšování bezpečnosti lyžařů, lepší orientaci na sjezdovkách a rozšiřování servisu pro všechny milovníky lyžování se v 13 areálech zaměřuje projekt innogy – energie českého lyžování. innogy podporuje také výchovu lyžařských talentů a pomáhá handicapovaným lyžařům v jejich závodní kariéře.

Ukázat více Ukázat méně

Novinky ze světa filmu a lyžování

Vyhrajte skipasy do Skiareálu Klínovec
18. února 2019

Chcete si zalyžovat? Zapojte se do naší soutěže, odpovězte na soutěžní otázku a těšte se, jestli budete v pondělí 25. února o půlnoci mezi vylosovanými.

Více

Český film potřebuje zajímavé scénáře
11. února 2019

Dolaďte poslední věty, rozhovory, domyslete pointu a pošlete své scénáře. Uzávěrka aktuálního soutěžního kola FILMOVÉ NADACE se blíží. Čas máte do čtvrtka 28. února, kdy končí příjem žádostí obou soutěžních kategorií.

Více

Ocenění získalo hned 8 filmů
4. února 2019

Drama Roberta Sedláčka Jan Palach je podle filmových novinářů nejlepším českým filmem roku 2018. Cenu české filmové kritiky si jeho producenti převzali na slavnostním slavnostním večeru v pražském Divadle Archa.

Více

Iva Janžurová je Teroristka
1. února 2019

Černá komedie Teroristka vypráví o Marii, učitelce v důchodu, která říká, že už si nechce připadat jako kráva a rozhodne se zrealizovat to, co nás sice občas napadne, ale hned tu myšlenku zapudíme.

Více

Vojtěch Dyk bude Na střeše
25. ledna 2019

Již  7. února 2019 vstoupí do kin nový film scenáristy a režiséra Jiřího Mádla Na střeše. V roli stárnoucího, osamělého muže, kterého náhodné události spojí s mladým Vietnamcem na útěku, se představí Alois Švehlík. Rolí, o níž měl režisér od počátku nejvíce jasno, byla postava Ryparova souseda Marka, kterou ve filmu vytvořil Vojtěch Dyk.

Více

Vaše fotky a videa

nahoru