Zabouchnuté dveře nebo porouchaná televize? U innogy žádný problém

Některé dny se skutečně nedaří, když obrazně řečeno ráno vstanete „levou nohou“. Při odchodu si zabouchnete dveře, ovšem klíče zůstanou na věšáku a na stole navíc leží důležité pracovní dokumenty. Večer se pak po zapnutí televize díváte na černou obrazovku a vzápětí u pračky praskne hadička, takže voda je všude, bohužel i u sousedů pod vámi.

Všechno najednou se to stane snad jen absolutnímu smolaři, ale i jen jedna z podobných nepříjemných domácích katastrof dokáže dokonale zkazit náladu. Kdo z nás nezažil podobný den blbec. Napravit škody stojí nejen čas, ale i peníze. A aby toho nebylo málo, tak se pohádáte s drahou polovičkou, kdo za to může. Čili vás navíc ještě čeká tichá domácnost a nocování na gauči.

Zažehnat počínající domácí krizi a v klidu vyřešit každou domácí katastrofu vám přitom můžeme jednoduše pomoci v innogy. Stačí si u nás pořídit plyn nebo elektřinu Optimal a dostanete až na tři roky asistenční službu zdarma. Služba má dvě varianty – Basic a Premium. Konkrétní varianta se odvíjí na základě spotřeby zemního plynu ve vaší domácnosti, u elektřiny Optimal získáte vždy variantu Basic.

Rozbila se vám lednička, mraznička, sporák, trouba, digestoř, pračka, sušička, myčka nebo televize jakékoli značky oficiálně prodávané v Česku? Maličkost. V obou variantách služby vám zdarma zajistíme jejich opravu. Podmínkou je stáří spotřebičů do deseti let a celkový limit plnění do 10 ‍000 korun. Náhradní díl pro obnovení funkce spotřebiče v innogy zaplatíme u varianty Basic až do výše 2 ‍500 Kč, u varianty Premium pak do výše 5 ‍000 Kč.

Dále vám varianta Premium zajistí v souvislosti s nejrůznějšími havarijními situacemi co nejrychleji příjezd řemeslníka, jako je elektrikář, plynař, topenář nebo čistič odpadů. Limit plnění je 10 ‍000 Kč. A v případě zabouchnutých dveří vám seženeme zámečníka s limitem plnění 5 ‍000 Kč. Na výměnu zámkové vložky činí limit 1 ‍000 Kč.

Nezáleží, jestli je všední den, víkend nebo třeba Nový rok. Stejně jako se cokoli může porouchat kdykoli, i asistenční služby innogy fungují 24 hodin denně a sedm dní v týdnu. Svou smůlu si přitom můžete vybrat bez obav hned dvakrát do roka. Puget pro manželku na usmířenou si jistě s radostí pořídíte sami, že?

 

Uzavření smlouvy vyřídíme i online

Zavoláme vám, jakmile to bude možné

Online

Pouze malá a velká písmena

Telefonní číslo musí obsahovat 9 znaků, může být bez mezinárodní předvolby (+420)

Ucelený výčet práv a povinností ve vztahu se zpracováním osobních údajů a seznam zpracovatelů najdete ‍zde

Uzavření smlouvy vyřídíme i online

Zavoláme vám, jakmile to bude možné

Offline

Pouze malá a velká písmena

Telefonní číslo musí obsahovat 9 znaků, může být bez mezinárodní předvolby (+420)

Ucelený výčet práv a povinností ve vztahu se zpracováním osobních údajů a seznam zpracovatelů najdete ‍zde

Děkujeme za kontakt

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Prosíme o trpělivost.

Požadavek nebyl odeslán

Požadavek na zpětné volání se nepodařilo odeslat.

Na zadané telefonní číslo již evidujeme požadavek na kontakt. Ozveme se, jakmile to bude možné.