innogy - energie českého lyžování

Dlouhodobý sponzoringový projekt innogy – energie českého lyžování se zaměřuje na podporu českého rekreačního lyžování. Je do něj zapojeno celkem 13 lyžařských areálů napříč republikou. V nich se innogy mimo jiné zaměřuje na zlepšení komfortu a bezpečnosti pro návštěvníky nákupem a instalací informačních a bezpečnostních prvků, jako jsou ochranné sítě, matrace, orientační mapy a další. Součástí projektu je mimo jiné i podpora talentované mládeže nebo partnerství s televizní reality show S ČT sport na vrchol.


Lyžování

Soutěžíme o skipasy do SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC
17. prosince 2018

Chcete si zalyžovat? Zapojte se do naší soutěže, odpovězte na soutěžní otázku a těšte se, jestli budete ve středu 9. ledna o půlnoci mezi vylosovanými.

Více

Pohádkové lyžování ve Špindlu
31. října 2018

Tradičně skvělý program SkiOpeningu ve Špindlerově Mlýně bude letos ještě zpestřen o open air premiéru pohádky Marka Najbrta Čertí brko.

Více

Lyžařské areály výrazně investovaly
18. října 2018

Jednotlivé lyžařské areály se s každou nadcházející sezonou snaží pro návštěvníky přichystat nějaké překvapení, které ještě více zpříjemní celkový požitek z lyžování.

Více

Odesíláme skipasy z březnové soutěže
21. března 2018

O půlnoci z 8. na 9. března byla ukončena soutěž o poslední skipasy v této lyžařské sezoně. Vylosovali jsme 6 výherců, kteří obdrží po dvou jednodenních skipasech do partnerských areálů innogy na Dolní Moravě a Ski Aréně Jizerky.

Více

Ve hře skipasy do partnerských areálů innogy
2. března 2018
Chcete si ještě letos zalyžovat? Zapojte se do naší soutěže, odpovězte na soutěžní otázku a těšte se, jestli budete příští pátek 9. března mezi vylosovanými.
Více

Vaše fotky a videa

nahoru