Naše pojištění domácnosti přináší klid a bezpečí

Požár, povodeň, únik vody nebo plynu, ale také krádež či vandalismus. To vše jsou rizika, která mohou ohrozit vaši domácnost a způsobit velké škody.

U nás v innogy jsme si vědomi, že dům nebo byt je jedním z nejcennějších majetků, a proto jsme se vám rozhodli nabídnout ochranu v podobě pojištění domácnosti prostřednictvím pojišťovny BNP Paribas Cardif. Platba probíhá automaticky v rámci záloh na dodávky elektřiny nebo plynu.

O tom, jak se taková pojistka vyplatí, pokud vaši domácnost navštíví zloděj, ví své pan Luboš z Plzně, který s manželkou vyrazil na květnový prodloužený víkend do maďarských termálních lázní. „Když jsme přijeli domů, nic nenasvědčovalo tomu, že by bylo něco v nepořádku. Manželka šla do domu jako první. Já jsem ještě vyndával tašky z auta, ale vtom jsem zaslechl, jak manželka křičí. Rychle jsem běžel za ní a našel ji v obývacím pokoji. Stačila chvilka a hned mi to došlo. Televize byla pryč, stejně jako notebook. Zloděj navíc v domě vzal klíče od zahradního domku a z něj ukradl nový křovinořez a další nářadí. Ten pocit bezmoci bych vám skutečně nepřál. Myslel jsem, že dostanu infarkt,“  líčí pan Luboš. Celková škoda se vyšplhala na čtvrt milionu korun.

Přivolaná policie na místě zjistila, že se zloděj dostal do domu dveřmi na terasu, které rozbil. Pan Luboš navíc nebyl jediný. Podobně byly v okolí vykradeny další tři domy. Přestože se odcizené věci ani zloděje nepodařilo vypátrat, měl pan Luboš štěstí v neštěstí. Nedávno totiž uzavřel pojištění domácnosti u nás v innogy. Vyřízení škodní události zabralo jen pár dnů a pan Luboš měl peníze od pojišťovny na účtu.

„Když zloděj přece jen ,navštíví‘ vaši domácnost, pojištění skutečně doceníte. Citovou hodnotu sice nahradit neumíme, ale uhradíme vám cenu odcizených věcí,“  říká produktová manažerka Martina Mrkvičková, která má u nás v innogy pojištění na starosti.

Další podrobnosti naleznete na Pojištění innogy.

 

Upozornění
Tento článek byl publikován již před více než 3 měsíci.
Zmiňované informace o nabídce, ceně, případně o spolupráci, již nemusejí být aktuální.
O aktuálních obchodních nabídkách se ‍přesvědčte na ‍stránkách innogy.cz.

Uzavření smlouvy vyřídíme i online

Zavoláme vám, jakmile to bude možné

Online

Pouze malá a velká písmena

Telefonní číslo musí obsahovat 9 znaků, může být bez mezinárodní předvolby (+420)

Ucelený výčet práv a povinností ve vztahu se zpracováním osobních údajů a seznam zpracovatelů najdete ‍zde

Uzavření smlouvy vyřídíme i online

Zavoláme vám, jakmile to bude možné

Offline

Pouze malá a velká písmena

Telefonní číslo musí obsahovat 9 znaků, může být bez mezinárodní předvolby (+420)

Ucelený výčet práv a povinností ve vztahu se zpracováním osobních údajů a seznam zpracovatelů najdete ‍zde

Děkujeme za kontakt

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Prosíme o trpělivost.

Požadavek nebyl odeslán

Požadavek na zpětné volání se nepodařilo odeslat.

Na zadané telefonní číslo již evidujeme požadavek na kontakt. Ozveme se, jakmile to bude možné.