170 let plynárenství v Brně
170 let plynárenství v Brně
Otevřeli jsme výstavu věnovanou 170. výročí plynárenství v Brně a zároveň 10 letům společnosti GridServices.

K vidění je velké množství zajímavých historických fotografií, dokumentů, přístrojů či plynoměrů. Navštivte Galerii Plamínek v našem brněnském areálu.

#zitbrno #historie #plynarenstvi #zemniplyn
Pohádka Čertí brko - „Já jsem chytil poezii“
Pohádka Čertí brko - „Já jsem chytil poezii“
Víte, co je pro mladého čerta nejhorší? Když chytí poezii… a má takovej pocit…“ Jistě to zná každý, kdo se někdy zamiloval.

Pohádka pro celou rodinu Čertí brko vstupuje do kin 29. listopadu. V hlavních rolích se představí Judit Bárdos, Jan Cina a Ondřej Vetchý.

Na jedné z pekelných poboček u města Pytlov přestane fungovat čertí brko, který zapisuje lidské hříchy. Lucifer vyšle s novým čertím brkem do světa trochu zmateného čerta Bonifáce. Místní šejdíř mu ale kouzelné brko ukradne, a tím se spustí řetěz nešťastných událostí. Je na Bonifácovi, aby osvobodil Pytlov, zachránil peklo i získal srdce krásné Markétky.

„Mám rád filmy jako je například Šíleně smutná princezna s originální výtvarnou stylizací a výbornými písničkami. I v naší pohádce máme tři písničky. A podle mě jsou to hity,“ slibuje režisér Marek Najbrt. Jednou z písniček je zamilovaný duet Bonifáce a Markétky v podání Jana Ciny a Judit Bárdos. „Ve filmu, kde se zpívá, jsem asi nikdy nehrála, tak je to obrovská zkušenost a písnička je moc krásná, takže je to i radost. Doufám, že jeden z důvodů, proč budou mít lidé tuhle pohádku rádi, budou právě písničky,“ říká Judit Bárdos.
Seznamte se: Míšin #innogystyl
Seznamte se: Míšin #innogystyl
Minulý týden jsme vám představili novou náborovou kampaň a její témata. Tváří kampaně jsou naši zaměstnanci. Patří mezi ně i Míša Kučerová, jejíž příběh v innogy začal před třemi lety na kontaktním centru.
Přestěhovat energie k innogy je lehčí, než čekáte
Přestěhovat energie k innogy je lehčí, než čekáte
Stěhujete se? Přepište si elektřinu i plyn k innogy na https://www.prepisenergii.cz/ a získejte jistotu každoročního poklesu cen. Jako bonus pojištění domácnosti na rok zdarma.
Podívejte se, jak se natáčel souboj s medvědem v pravěku
Podívejte se, jak se natáčel souboj s medvědem v pravěku
Nová kampaň innogy představuje nečekané obtíže při stěhování v pravěku.
Zahoďte lopaty a přejděte na zemní plyn 2
Zahoďte lopaty a přejděte na zemní plyn 2
Český plynárenský svaz (ČPS) zahajuje od září dlouhodobou kampaň, jež má upozornit na pozitivní a ekologické aspekty využívání zemního plynu. Jejím cílem je podpořit přechod domácností na vytápění zemním plynem a rozšíření povědomí o výhodách CNG v osobní dopravě.


nahoru