Čertí brko - poslední klapka
Čertí brko - poslední klapka
Příběh nás zavede do městečka Pytlov na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat. Lucifer se rozhodne pověřit doručením nového čertího brka na pobočku Pervidle trochu zmateného čerta Bonifáce. Je to ten nejlepší úkol, aby se mladý čert otrkal ve světě. Bonifác se vydává do Pytlova a hned jeho první zkušeností je, že mu zdejší šejdíř kouzelné brko ukradne. Tím se spustí řetěz událostí, kdy Pytlov ovládnou místní vychytralci, lenoši a podvodníci, jimž se nakonec podaří uvěznit i samotného vládce pekel. Je na Bonifácovi, aby v sobě našel ty nejlepší vlastnosti a osvobodil Pytlov, Lucifera i získal srdce krásné Markétky.

https://www.innogy.cz/karta/vse-o-innogy-karte/
Nová kniha herečky Betky Stankové z edice Knihovna innogy
Nová kniha herečky Betky Stankové z edice Knihovna innogy
Napůlkočkanapůlpes, to je název pohádkového příběhu pro děti i dospělé, který exkluzivně pro innogy napsala Betka Stanková. Přijďte si na některou z našich poboček pro novou knihu. Získáte ji jako dárek za uzavřenou smlouvu či dodatek. Více informací na https://www.innogy.cz/.
Tátova volha – nový film režiséra Jiřího Vejdělka představuje působivý trailer
Tátova volha – nový film režiséra Jiřího Vejdělka představuje působivý trailer
Ve čtvrtek 8. března, tedy na Mezinárodní den žen, do českých kin vstoupí Tátova volha, napjatě očekávaný snímek režiséra Jiřího Vejdělka. Termín premiéry je symbolický - film je totiž příběhem dcery a matky, které se ve Volze Gaz 21 (odtud název filmu) vydají na cestu po bývalých milenkách svého otce a manžela, aby zjistily, zda před nimi neskrýval nemanželského syna.
„Zdá se, že točit ženské osudy je mým osudem,“ říká režisér Jiří Vejdělek. „Tátova volha mi dávala vábivou možnost obklopit se na celé týdny krásnými a talentovanými dámami. Tomu jsem nemohl odolat.“ Natáčení probíhalo v září a říjnu loňského roku na mnoha místech České republiky a před kamerou Vladimíra Smutného, se kterým Jiří Vejdělek spolupracoval už na Něžných vlnách, se kromě ústřední dvojice Eliška Balzerová a Táňa Vilhelmová objevila celá plejáda předních herců. Emília Vášáryová, Vilma Cibulková, Eva Holubová, Bolek Polívka, Jana Plodková, Martin Myšička nebo Hana Maciuchová, která se před filmovou kameru vrátila po dlouhých osmi letech.
Herečky Eliška Balzerová a Tatiana Vilhelmová se znovu setkaly v rolích matky a dcery, které si zahrály už ve filmu Teorie tygra. „Právě na premiéře tohoto filmu za mnou přišla Táňa a povídá: Četla jsi ten scénář? Krásnej, viď? A já musela souhlasit, protože tak pěkný, pravdivý a pro herce zajímavý scénář jsem už dlouho v rukách neměla,“ říká Eliška Balzerová. „Byla to opravdu hodinářská práce, a já jsem za ni Jiřímu Vejdělkovi moc vděčná,“ dodává Tatiana Vilhelmová.
Podle reakcí diváků z prvních testovacích projekcí se tvůrcům podařilo natočit působivý snímek, který má všechny předpoklady navázat na předchozí režisérovy hity, jakými byli Ženy v pokušení nebo Účastníci zájezdu.
Více o filmu naleznete na innogy Kartě: https://www.innogy.cz/karta/tatova-volha/
Zlevňujeme plyn a vyplácíme bonusy
Zlevňujeme plyn a vyplácíme bonusy
innogy pro vás zlevňuje zemní plyn a vyplácí finanční bonusy až 4 500 Kč. Volejte 800 666 888 nebo se u nás zastavte. Více informací na https://www.innogy.cz/
innogy PF 2018
innogy PF 2018
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2018
Frohe Weihnachten und ein glückliches neues Jahr 2018
Merry Christmas and a Happy New Year 2018

Pour féliciter 2018
http://www.innogy.cz
Den s námi v innogy Zákaznické služby
Den s námi v innogy Zákaznické služby
Příjemně překvapeni byli organizátoři ostravského dne otevřených dveří. Pracoviště úseku kampaní a retencí a kontaktního a zákaznického centra navštívilo přes třicet potenciálních zájemců o práci v innogy.


nahoru