31. července 2023

200 tisíc zákazníků innogy se už nemusí obávat extrémních cen energií po skončení vládních stropů

  • Srazíme ceny energií z období extrémní krize pod stropy už od 15. září
  • Cena bude navíc těmto zákazníkům postupně klesat
  • Úspora u elektřiny 12 tisíc a u plynu 17 tisíc korun ročně

innogy pomůže zákazníkům z řad domácností a malých firem, kterým by ceny zemního plynu a ‍elektřiny po 1. lednu 2024 vyskočily na úroveň z období extrémní cenové krize. Našli jsme řešení pro zákazníky nejvíce zasažené energetickou krizí. Srazíme jim ceny výrazně pod dnešní vládou stanovené stropy.

Všem zákazníkům z této skupiny nabízíme nový produkt RESTART, který jim zajistí výrazně nižší ceny za obě komodity už od 15. září letošního roku. Jsme schopni garantovat atraktivní ceny až ‍do konce roku 2025. Tzn. nabízíme produkt s klesající cenou na 27 měsíců a s výhodou nové smlouvy ještě před začátkem příští topné sezóny.

Typický zákazník, který má fixovanou smlouvu na vysokých „krizových cenách“, může ročně ušetřit za plyn 17 tisíc Kč a za elektřinu 12 tisíc Kč. Ve výjimečných případech se může jednat o ‍úsporu za plyn až 27 tisíc Kč za rok.

„Nechceme, aby zákazníci dopláceli na extrémní ceny z období krize. Proto jim mimořádně a ‍jednorázově nabízíme novou smlouvu, tedy produkt RESTART za nižší ceny. Díky aktuálnímu poklesu nákupních cen můžeme postupně tlačit ceny pro koncové zákazníky směrem dolů. Tyto ‍pozitivní cenové efekty z velkoobchodního trhu promítáme postupně všem skupinám našich zákazníků do jejich produktů a vyúčtování,“  uvedl David Konvalina, ředitel maloobchodu innogy Energie.

V průběhu srpna oslovíme dopisem či e-mailem více než 200 tisíc našich zákazníků, kterých se efekt nárůstu cen po 1. lednu 2024 týká, a nabídneme jim nový produkt, který ochrání jejich rodinný rozpočet a dodá cenovou jistotu pro příští období.

Podmínkou pro výrazné snížení ceny u této skupiny zákazníků je podpis nové smlouvy, a tedy tzv. RESTART. Jedině tak dokážeme naše zákazníky ochránit. Zákazníci, kterých ‍se ‍týká tento negativní efekt energetické krize, musejí pouze zareagovat a vrátit podepsané nové smlouvy innogy či tuto nabídku akceptovat na internetu.

„Přijmout náš RESTART je jednoduché a velmi pragmatické řešení pro všechny, kterým hrozí extrémní růst ceny energií po Novém roce. Cenové stropy, které stanovila vláda pro rok 2023, totiž pravděpodobně skončí,“  doplnil David Konvalina.

restart 

Uzavření smlouvy vyřídíme i online

Zavoláme vám, jakmile to bude možné

Online

Pouze malá a velká písmena

Telefonní číslo musí obsahovat 9 znaků, může být bez mezinárodní předvolby (+420)

Ucelený výčet práv a povinností ve vztahu se zpracováním osobních údajů a seznam zpracovatelů najdete ‍zde

Uzavření smlouvy vyřídíme i online

Zavoláme vám, jakmile to bude možné

Offline

Pouze malá a velká písmena

Telefonní číslo musí obsahovat 9 znaků, může být bez mezinárodní předvolby (+420)

Ucelený výčet práv a povinností ve vztahu se zpracováním osobních údajů a seznam zpracovatelů najdete ‍zde

Děkujeme za kontakt

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Prosíme o trpělivost.

Požadavek nebyl odeslán

Požadavek na zpětné volání se nepodařilo odeslat.

Na zadané telefonní číslo již evidujeme požadavek na kontakt. Ozveme se, jakmile to bude možné.